home

Drobný Milan

otevřít otevřít

Milan Drobný

zpěvák, herec, skladatel 

 

Vystoupení:

Sólové vystoupení Milana Drobného v délce cca 30 - 40 min je vhodné na firemní akce, plesy, večírky a další

 

Moderování různých akcí i v angličtině, němčině a ruštině.

 

Milan Drobný + Nadrobno

60 minutový program s novou kapelou Nadrobno - nové aranžmá písní a nový zvuk,který obstarají: Petr Znamenáček kapelník-kytara,zpěv, Pavel Holík-sólová kytara zpěv, Láďa Zaňka-cajon a Milan Drobný zpěv a akustická kytara 6ti i 12 strunná.
Uslyšíte nestárnoucí hity Milana jako Kočka,Kytky se smály,Boubín,Ztrácím svou lásku a mnohé další,jako i nové pecky z posledního CD A život běží dál,ale také blues a rockń rolly jako Be bop a lula,Blue suede shoes a j.
Písně Milan prokládá humornými i peprnými příběhy z jeho letité praxe, takže se máte určitě  na co těšit a užít si příjemnou zábavu a budeli chuť, zazpívat si s námi.

 

Milan Drobný a Yvonne Přenosilová

Vystoupení Milana Drobného a Yvonne Přenosilové v rozmezí 30 - 45min je vhodné pro podnikové večírky, různé oslavy, plesy, ale je možné je zařadit i do uceleného kulturního programu, či do klubu. Program s novými písněmi, ale také s největšími hity jako Boty, Roň slzy, Sklípek, Kočka, Pláču sůl, Ztrácím svou lásku, Pomalu a líně, Mendocíno, duet Nechcem to dohromady dát a mnohými dalšími, je též okořeněn vtipným slovem obou protagonistů. Milan Drobný také naučí publikum speciální tanec zvaný „drobňák“.

 

Ceny pořadů jsou individuální, tovří se dle dané akce a požadavků klienta.novinky facebook G+ Youtube
[CNW:Counter]