home

Bohouš Josef a Burma

otevřít otevřít otevřít

BOHOUŠ JOSEF NADĚLUJE K NADCHÁZEJÍCÍMU ADVENTU VÁNOČNÍ PÍSEŇ

Zpěvák a hudebník Bohouš Josef nahrál novou vánoční píseň Jsou svátky, pojďme si přát. Napsal ji společně s textařem a výtvarníkem Borisem Pralovszkým. Bohouše Josefa doprovází nové seskupení pojmenované Bohouš Josef & Burma, sestavené z výtečných muzikantů známých z B-side Bandu.

Píseň Jsou svátky, pojďme si přát doprovází klip, který Bohouš Josef & Burma natočili ještě spolu s několika přáteli, jako např. Borisem Pralovszkým, režisérem Zdeňkem Zelenkou, kapelou B-lues či Václavem Noidem Bártou. S ním se aktuálně potkává v Hudebním divadle Karlín v novém muzikálu Bonnie & Clyde, kde hraje Bohouš Kazatele. “Připravuji na příští rok nové CD. Když jsem tak poslouchal písničky, které mám složené, uvědomil jsem si, že zrovna tahle s houslemi by mohla být tou vánoční. Poprosil jsem Borise o text a vánoční písnička je na světě.”, prozradil Bohouš. Autor textu, Boris Pralovszký, se kterým Bohouš Josef napsal mj. muzikál Adam a Eva uváděný v Divadle Broadway, klip vlastnoručně doplnil svými kresbami. Jeho jméno si ostatně možná připomenou dávní věrní čtenáři časopisu Dikobraz.   

  • Bohouš Josef účinkoval či účinkuje v muzikálech Tři mušketýři,Kat Mydlář, Jesus Christ Superstar, Hamlet, Krysař, Galileo, Kleopatra..

Vystoupení:

Sólové vystoupení:

     1) Vystoupení složené z písní Burma, muzikálových písní a vlastní tvorby

     2) Vystoupení složené pouze z muzikálových písní

- halfplaybackové vystoupení v délce cca 40 minut

- cena dohodou dle typu akce

   

Bohouš Josef & Burma 

Bohouš Josef & Burma připravil pro rok 2016 nový koncertní program společně s baskytaristou a kytaristou z B-Side bandu. Kromě klasických “burmovek” (Samba v kapkách deště, Cesta je dlouhá, Potkáme se v nebi…) se posluchači můžou těšit i na skladby z novějšího období Burmy, sólové a muzikálové dráhy Bohouše Josefa (Slepí ptáci, Je mi to líto, Song krále Heroda - Jesus Christ Superstar, Láska jenom láska - Hamlet…). 

Koncertní vystoupení s kapelou je možné také v unplugged verzi a to v délce 60 minut. 

Složení:

Bohouš Josef - zpěv, 12-ti strunná kytara, perkuse

Jiří Kalousek - kytara, zpěv

Tomáš Vunderle Koudelka - basová kytara, zpěv

Daniel Kyzlink - klávesy

Petr Ptáček - bicí

cena dohodounovinky facebook G+ Youtube
[CNW:Counter]
(c) 2009 / www.richart.cz / e-mail: richart@richart.cz / admin / www stránky: www.kali.cz