home

Roman Vojtek

otevřít otevřít otevřít

Informace:

  • Roman Vojtek je herec, zpěvák, tanečník, a moderátor. Vystudoval obor muzikálové herectví na brněnské JAMU. Několik let působil v angažmá v Městském divadle v Brně, záhy však získal mnohé role v Praze (Hair, Pomáda, Miss Saigon, Monte Christo, Drákula, Producenti, Jack Rozparovač, Noc na Karlštejně, Mamma Mia!, Miluji Tě, ale…, West Side Story, Baron Prášil, Antoinetta – královna Francie aj.). V roce 2006 zvítězil v prvním ročníku televizní show StarDance aneb když hvězdy tančí. Roman Vojtek je známý také z mnoha pohádek, filmů a seriálů (například Vyprávěj nebo Ulice). V roce 2016 se zúčastnil televizní show Tvoje tvář má známý hlas.
  • Vítěz 1. ročníku Stardance
  • Hvězda seriálu VYPRÁVĚJ

Vystoupení:

  • cca 30min. pěvecké vystoupení se 2 vokalistkami - cena dohodou
  • Moderování - honorář dle rozsahu a typu akce
  • Možnost tanečního vystoupení s tanečnicí ze Stardance

Novinka:

UŽ BYLO NA ČASE! je koncert, ve kterém Roman Vojtek za doprovodu šestičlenné kapely Charlie Band představí slavné muzikálové, rock’n’rollové i popové písně. Jeho hostem bude muzikálová zpěvačka Petra Vraspírová.

Tento koncert je koncipovaný částečně jako běžný koncert a částečně jako interaktivní talk show, v níž se z diváků stávají „moderátoři“ pokládající otázky a tím, kdo je zpovídaný, je sám Roman Vojtek. V průběhu celého koncertu budou mít diváci možnost posílat SMS zprávy s dotazy na „Romanovo“ telefonní číslo, které se dozví na začátku koncertu a Roman Vojtek bude na tyto zprávy v pauzách mezi jednotlivými písněmi odpovídat.

Délka koncertu: cca 140 minut vč. dvacetiminutové přestávky

 

Charlie Band doprovází více jak deset let nejen Helenu Vondráčkovou, ale spolupracuje i s dalšími hvězdami naší popmusic. Členové jsou vyhledávaní studioví hudebníci. Ozdobou historie kapely bylo doprovázení celého koncertu Karla Gotta k jeho 70. narozeninám ve vyprodané O2 Aréně vysílané Českou televizí.

Charlie band vystupuje v současnosti v tomto obsazení:

Charlie Blažek - kytara, zpěv

Vítek Pospíšil – klávesy

Camilo Caller – bicí

Vladimír Kliment – baskytara

Lenka Kopecká – vokalistka

Zuzana Ďurdinová – vokalistkanovinky facebook G+ Youtube
[CNW:Counter]