home

Lucie Bílá

otevřít otevřít

informace

10-ti násobná Slavice

vystoupení

Recitál Lucie Bílé s Boni Pueri

Vedle Lucie Bílé vystoupí chlapecký pěvecký sbor z Hradce Králové Boni Pueri, který společně s Lucií nastudoval pod taktovkou sbormistra Pavla Horáka a za klavírního doprovodu Martina Fily celou řadu skladeb a árií.

Úvod recitálu, který se skládá ze tří částí, patří sboru Boni Pueri. Po několika samostatných skladbách přichází na scénu Lucie Bílá, která v hodinovém bloku prokládaném vtipným komentářem, vlastními historkami i anekdotami, zazpívá na halfplayback směsici svých nejznámějších skladeb včetně hitů jako např.: Memory, Jsi můj pán, Unesený, Somewhere, Hvězdy jako hvězdy, Summertime a řadu dalších. Na závěr je pak připraveno společné vystoupení Lucie Bílé s Boni Pueri, kdy za klavírního doprovodu Martina Fily uslyšíte skladby Panis Angelicus, Hodie nebo Pie Jesu z Weberova requiem.

Repertoár vystoupení přizpůsobíme samozřejmě charakteru akce i prostředí.

Lucie Bílá s Petrem Maláskem a Lubomírem Brabcem

Společné vystoupení špiček ve svém oboru. Lucie Bílá za doprovodu špičkového klavíristy Petra Maláska a kytarového virtuosa Lubomíra Brabce předvede přehlídku svého repertoáru od skladeb jako Hvězdy jako hvězdy či Bon soir madmoiselle Paris (Olympic) přes muzikálové hity (Summertime, I don´t know how to love him), až po Ave Maria. Součástí vystoupení jsou i sólové vstupy obou hostů.

Obě tato vystoupení mají komorní charakter a aby byl divák v co nejlepším kontaktu s účinkujícími, není vhodné vystoupení situovat do sportovních hal a sálů s kapacitou převyšující 1000 míst.

 

Komorní vystoupení tohoto typu je možné kombinovat např.:

- pouze s Petrem Maláskem

- pouze s Lubomírem Brabcem

- s Petrem Maláskem a jeho skupinou

- s Petrem Maláskem a smyčcovým kvartetem

- s Boni Pueri ke všem uvedeným typům vystoupení

Koncert Lucie Bílé se skupinou Boom!Band

Na opakované naléhání regionálních pořadatelů kulturních akcí se naše nejpopulárnější zpěvačka Lucie Bílá s jednou z nejprestižnějších doprovodných skupin Boom!Band rozhodla připravit pro své fanoušky nový program.

Jedná se o živé vystoupení se skupinou kapelníka Jiřího Dvořáka Boom!Band, která doprovází největší hvězdy naší hudební scény.

Ve zhruba sedmdesátiminutovém pásmu nebudou chybět kromě nových hitů Lucie Bílé (Vokurky, SMS či Tolik vína, tolik slov) skladby starší (Zpíváš mi requiem, Hvězdy jako hvězdy, Dalekohled, Tiché gloria) přes muzikálové písně (Jsi můj pán, Somewhere, Aquarius) až po nestárnoucí Ave Maria. Hostem tohoto vystoupení může na přání pořadatele být například Jiří Korn (duet Byl by hřích) se svojí vokální skupinou 4TET, Martin Pošta (Novamba, Opary) případně další sólista dle dohody.

Cena tohoto vystoupení bude stanovena dle daného prostředí (za daných podmínek je možné v letních měsících realizovat i venku) a typu zvoleného koncertu.

Cena vystoupení Lucie Bílé v rámci uzavřené akce pro Vašeho klienta dohodou dle typu akce (zahrnuje ozvučení, osvětlení, dopravu a honoráře účinkujících).

Lucie také vystupuje sólově jako host společenských akcí - cca 30min.halfplayback – cena dohodounovinky facebook G+ Youtube
[CNW:Counter]