home

Heidi Janků a SUPERNOVA

otevřít otevřít otevřít

informace

  • Zpěvačka, moderátorka a muzikálová herečka (Sněhová královna, Anděl s ďáblem v těle, Babička, Popelka ...)

vystoupení

Speciální nabídka na léto 2017

HEIDI + SUPERNOVA (flashback)

60 minutový set Heidi za doprovodu kapely Supernova (v téměř původním složení), se kterou zářila v 80. létech. Playlist koncertu nabídne z větší části hity ze začátku kariéry této zpěvačky jako: Dívčí internát, Já jsem já, Kuře na grilu, Fotka, Ztracený ráj, Jen tak žít neumím, Když se načančám,  ale taky pár novějších písní  i nějaké to překvapení.

Program je vhodný na městské slavnosti a různé venkovní akce podobného typu.

Složení kapely:

Boris Urbánek ( kapelník) - klávesy

Pavel Zdražila  - kytara, zpěv

Jenny Krompolc - basová kytara

Jan Krompolc  - Bicí 

 

JÁ JSEM POŘÁD JÁ

V tomto 45 - 60 minutovém bloku zazní BEST OF z repertoáru Heidi. Od písní z 80. let, po country období přes muzikálové písně až po produkci posledních let. Pořad je vhodný na venkovní akce.

 

SPOLEČENSKÁ VYSTOUPENÍ

Na večírcích a plesích Heidi zpívá své i světové hity. Hudební blok je na halfplayback s živým zpíváním a dle domluvy lze objednat i moderování večírku či plesu. Alternativou je také vystoupení za doprovodu kapely CHARLIE BAND, která může obstarat hudební produkci po celý večer.

 

HEIDI DĚTEM

Velmi oblíbený asi hodinový pořad pro děti, u kterého se baví nejen děti, ale i rodiče. Vystoupení je určeno pro venkovní akce i do uzavřených prostor (maškarní plesy, Mikulášské apod.) Písničky jsou prokládané soutěžemi o atraktivní ceny. 

 

V čase před Vánocemi je repertoár rozšířen o vánoční písně: Bílé vánoce, Rolničky, Let it snow, Veselé vánoce apod.novinky facebook G+ Youtube
[CNW:Counter]
(c) 2009 / www.richart.cz / e-mail: richart@richart.cz / admin / www stránky: www.kali.cz