home

Heidi Janků

otevřít otevřít otevřít

informace

  • Zpěvačka, moderátorka a muzikálová herečka (Sněhová královna, Anděl s ďáblem v těle, Babička, Popelka ...)

vystoupení

NABÍDKA PRO ROK 2018:

60 minutový set Heidi se zbrusu novou kapelou HeidiBand.

Playlist koncertu nabídne jak největší hity jako: Dívčí internát, Kuře na grilu, Fotka, Ztracený ráj, Jen tak žít neumím a samozřejmě největší hit Když se načančám. Zazní taky novější písně i nějaké to překvapení.

U všech písní se můžete těšit na novou modernější aranž.

Program je vhodný na městské slavnosti, všechny kulturní akce především venkovního typu.

Složení kapely HeidiBand:

ADAM PAVLÍK-klávesy-kapelník a manager kapely

 DALIBOR GLOMB-kytary,zpěv

 MAREK FULNEČEK-baskytara

 JARDA SIVÁK-bicí

 

JÁ JSEM POŘÁD JÁ

V tomto 45 - 60 minutovém bloku zazní BEST OF z repertoáru Heidi. Od písní z 80. let, po country období přes muzikálové písně až po produkci posledních let. Pořad je vhodný na venkovní akce.

 

SPOLEČENSKÁ VYSTOUPENÍ

Na večírcích a plesích Heidi zpívá své i světové hity. Hudební blok je na halfplayback s živým zpíváním a dle domluvy lze objednat i moderování večírku či plesu. Alternativou je také vystoupení za doprovodu kapely CHARLIE BAND, která může obstarat hudební produkci po celý večer.

 

HEIDI DĚTEM

Velmi oblíbený asi hodinový pořad pro děti, u kterého se baví nejen děti, ale i rodiče. Vystoupení je určeno pro venkovní akce i do uzavřených prostor (maškarní plesy, Mikulášské apod.) Písničky jsou prokládané soutěžemi o atraktivní ceny. 

 

V čase před Vánocemi je repertoár rozšířen o vánoční písně: Bílé vánoce, Rolničky, Let it snow, Veselé vánoce apod.novinky facebook G+ Youtube
[CNW:Counter]