home

Daniela Šinkorová

otevřít otevřít

Informace:

Moderátorka, zpěvačka, herečka

Daniela Šinkorová získala dvě ceny Thálie (2002, 2004) v kategorii muzikál, je nositelkou ceny TýTý nejoblíbenější herečky (2005, 2006) a držitelkou ceny ANNO 2006.

V nedávné době jsme ji mohli spatřit na televizní obrazovce jako moderátorku pořadu Top Star, také v úspěšném seriálu Ohnivý kuře nebo Modrý kód.

Nezapomenutelná je její role Dr. Gity Petrové v seriálu Ordinace v růžové zahradě, nebo Nadi Šulcové v Nemocnici na kraji města po 20 letech.

MILUJI SE UČIT STÁLE NĚCO NOVÉHO:)
Oblíbený citát:"Chovej se k druhým tak,jak bys chtěl,aby se oni chovali k Tobě."
Narodila jsem v Nitre na Slovensku.Vystudovala jsem Konzervatoř v Bratislavě a JAMU v Brně.Už přes 20 let se pohybuji v divadlech(především muzikálový žánr)po celých Čechách.Znáte mně z TV jsko Dr.Gitu Petrovou(Tv Nova/Ordinace v růžové zahradě),nebo z Gymplu jako Majku:).Uváděla jsem Top Star na FTV Prima.Natočila jsem tři sólové CD.
Momentálně jsem doma v KCP Praha (Mamma Mia),v Divadle Palace (Manželský Poker a Miluji Tě, ale...)a ve společnosti JT Production (Celebrity s r.o.).A pořád čekám na vysněnou roli...:-)

Vystoupení:

  • Moderování reprezentačních plesů, firemních a společenských akcí, tiskových konferencí a další.
  • Pěvecké vystoupení na half playback v délce cca 30 minut na společenských a firemních akcích, plesech…
  • Taneční vystoupení ze Stardance

Repertoár vystoupení je založen na písních z alb Daniely Šinkorové a hitů z populárních muzikálů, ve kterých účinkovala nebo stále účinkuje (Chicago, Pomáda, Horečka sobotní noci, Dracula, Někdo to rád horké, Velká muzikálová show, Cats, Mamma Mia!...)

Cena dohodou dle délky a typu akce.novinky facebook G+ Youtube
[CNW:Counter]