home

K2

otevřít otevřít otevřít otevřít

Informace:

Mladé rockerky z Hradce Králové hrají ve složení:

Klára Gajová  – kytara, zpěv

Míša Vrzalová – basa, zpěv

Monika Ottová  – bicí 

http://www.kadve.eu/

 

Historie:

Holky v roce 2015 oslavily 10 let koncertování!!!

Kromě samostatných koncertů hrají v klubech, vystupují také na festivalech (Okoř, Přeštěnice, Masters of rock, Rock for people…), nejrůznějších městských slavnostech v ČR, ale pravidelně také v Německu, Polsku, Rakousku či na Slovensku.

 

Diskografie:

Tři

Album vzniklo ve studiu Pidgeon records v létě 2015 pod producentskou taktovkou Ronyho a Adriana Janečkových. Deska obsahuje 10 skladeb + bonus. Ke třem písním "Kopie", "1,2,3" a "V utajení" byl natočen videoklip (viz níže). CD vyšlo v září 2015 u umělecké agentura RichART.

Odejdeš

Ryze české album bylo nahráno začátkem roku 2012 ve studiu Propast Petra Jandy pod vedením Petra Kovan-dy a Lukáše Chromka (Airfare) a vyšlo v červnu téhož roku pod záštitou vydavatelské firmy EMI. K singlu Růžová byl natočen videoklip, který byl opět vysílán na televizi Óčko a s úspěchem se setkal i na YouTube. V rámci turné k této nové desce naplnily holky společně s kapelou Mother’s Angels třináct českých klubů. Druhým singlem byla píseň Neprominu. K tomuto songu holky natočily krvavý videoklip.

Czech It Rockolution

Debutové anglické album bylo nahráno v mnichovském studiu v létě 2008 a vydáno bylo vlastním nákladem

u agentury RichART v prosinci roku 2009. Desku slavnostně pokřtili tři Petři— Petr Muk, Petr Bende a Petr Kolář. Bez jakékoli distribuce se podařilo prodat více než 1.000 ks téhle pop-rockové prvotiny. K písni Go byl na-točen videoklip, který mohli pravidelně vídat diváci TV Óčko.

Předností holek je naprosto odzbrojující živé vystoupení, proto neváhejte, a rockerky na svou akci pozvěte, případně alespoň dorazte si energií nabitou show na některý z koncertů užít.

 

Vystoupení:

  • koncert 1,5 hodiny (městské akce, festivaly, samostatné koncerty, atp.)
  • unplugged 60 min. - akucstický koncert (festivaly, kluby, uzavřená společnost,  atp.)
  • celovečerní vystoupení s pauzami (firemní akce, repert - převzaté písně/AC/DC, Deep Purple, atp.)

Křest K2 - NESPOUTANÝM ROCKERKÁM POKŘTILI DESKU DRAVÍ ROCKEŘI!

Dívčí rocková kapela K2 oslavila 10 let novou deskou s názvem “TŘI”, kterou pokřtil v pražském klubu La Loca PETR KOLÁŘ, kapela zakázanÝovoce, PEPA BOLAN Z MANDRAGE a producenti nového alba LUKÁŠ CHROMEK a RONY A ADRIAN JANEČKOVI.

Holky kromě hodinového vystoupení plného nových písní přichystaly speciální projekci průřezu koncerty od roku 2005 do roku 2015. 

„Deset let hraní je pro nás významným milníkem, který chceme s našimi fanoušky patřičně oslavit. Někteří z našich kmotrů si s námi zahostují i během koncertu“ říká kytaristka Klára. „A protože si chceme křest užít se vším všudy, čeká nás po koncertě dlouhá afterparty“ dodává baskytaristka Míša.

     

Podívejte se na nové videoklipy: 

 

 

PRYČ:  https://www.youtube.com/watch?v=EuDl_RPotMI

V utajení https://www.youtube.com/watch?v=jdUbRfDNsLg

Kopie https://www.youtube.com/watch?v=3Q1MYXaJMQE

   

stage plannovinky facebook G+ Youtube
[CNW:Counter]