home

Taneční skupina - tematické tance

otevřít otevřít otevřít otevřít otevřít

informace

 • Pražská taneční skupina s mnoholetou tradicí a zkušenostmi
 • Díky bohatým předchozím tanečním zkušenostem členek je repertoár skupiny velmi pestrý. Tančí tance z období gotiky a renesance z panských dvorů, měst a vesnic. Tance masopustní, cikánské, orientální, čínské, lidové české tance i kankán.
 • Profesionální choreografie vycházejí ze zkušeností s originálními historickými a národními tanci, avšak ve zpracování, které se snaží přiblížit atmosféru dávných časů způsobem lahodícím oku diváka a pojaté tak, aby především zaujalo a potěšilo publikum.
 • Soubor disponuje velkou a bohatou kostýmní výpravou, jejíž součástí jsou i rekonstrukce originálních šatů. Všechny další kostýmy jsou vlastními návrhy souboru ve spolupráci s krejčovským salonem Aleny Janočikové.

NOVINKA:

Módní přehlídka japonských kimon

V naší přehlídce vám představíme velkou škálu různých japonských kimon, jak kimon denního života, tak divadelní a taneční kimona, ale i kimona mužská.
Veškeré oděvy, které vám představíme jsou originálními kousky dovezená přímo z Japonska.

Druhy přehlídek kimon

V podání souboru Trn v oku vám můžeme představit několik možných variant přehlídek kimon. Tedy rozsah přehlídky se dá upravit dle vašich potřeb a vaší poptávky.

- Malá přehlídka kimon - představíme vám 1- 4 kimona. Lze za doprovodu moderátora nebo jen výklad samotného modelu. délka akce 5 - 10 minut.

- Klasická přehlídka kimon - představíme vám 4 - 6 různých kimon. V rámci přehlídky lze zrealizovat i show oblékání kimona s výkladem.

- Velká přehlídka - módní přehlídka kimon ve velkém stylu - až 15 kimon a yukat (po dohodě i více) včetně oblékání kimona, vše za doprovodu komentáře moderátorem.

- Oblékání dámského kimona maiko - Specialita v ČR. Oblékání maiko do velmi nákladného kimona s vlečkou za doprovodu odborného výkladu a představení veškerých propriet potřebných při oblékání kimon. Po dohodě lze spojit i s exhibicí líčení maiko (gejši).

vystoupení

 Nabízíme tyto druhy tanců:

 1. Bollywood - indické tance
 2. cikánské
 3. české
 4. čínské
 5. disco - Horečka sobotní noci
 6. Drákula - tanec upírů
 7. gotické
 8. havajské
 9. Hříšný tanec
 10. japonské
 11. kankán
 12. tance s ohněm
 13. orientální
 14. pirátské
 15. renesanční
 16. rokokové
 17. řecké

Skupina vystupuje běžně na veřejnosti při různých příležitostech jako jsou historické slavnosti na hradech a zámcích, divadelní představení, městské slavnosti, bitvy, plesy, společenské večery a módní přehlídky. Pořádají také taneční vystoupení s výukou dobových tanců a s výkladem historie a techniky tance.

Cena dohodou dle délky a počtu tanečnic.novinky facebook G+ Youtube
[CNW:Counter]
(c) 2009 / www.richart.cz / e-mail: richart@richart.cz / admin / www stránky: www.kali.cz