home

Doprovodné programy

otevřít otevřít otevřít otevřít otevřít otevřít

Balónková show

Neokoukaná show, kde jsou různé druhy postaviček a zvířátek i originální čepice tvořeny přímo před zraky malých diváků ze speciálních barevných balónků. Vytvořená zvířátka jsou rozdána dětem.

Balónková dílna

Balónková dílna může být součástí balónkové show. Nejen děti si zkusí vytvářet vlastní jednoduchá zvířátka dle návodu nebo rad balónkáře.

Barbie, Harry Potter

Barbie, Harry Potter a jiné pohádkové i televizní postavičky. Tyto postavy na ulici děti jen tak nepotkají a nyní si s nimi mohou hrát a kreslit třeba celé odpoledne!

Facepainting

  • Zábavné malování profesionálními barvami na obličej. Pro děti je připraveno více jak 40 zvířecích a akčních motivů, ale plníme i individuální přání.
  • Pro bližší představu, jeden dětský vzor trvá cca 5 minut, proto doporučujeme účast alespoň 2 dívek v případě, že se akce účastní více než 40 dětí.
  • Cena dohodou dle konkrétních požadavků.

Karikaturista, portrétista

Karikaturista vytváří úsměvné karikatury pro děti i dospělé. Vhodné na soukromé narozeninové oslavy, firemní party, propagaci výrobků či jako dárek pro své blízké.

Malování na sklo

  • Práce probíhá se syntetickými barvami na sklo, napodobuje vitrážovou techniku. Motivy šablon zaměřujeme na různé věkové kategorie nebo tématické okruhy dle zadání klienta. Odlišují se také potenciálem náročnosti zpracování, rozsah je vhodný pro děti od 5 do 18 let, ale také je to výborný doplněk k aktivitám pro ženy.
  • K dispozici je cca 100 vzorů šablon, které stále rozšiřujeme a nebráníme ani samostatné tvůrčí činnosti návštěvníků. Z akce si návštěvníci odnášejí nejen hezký zážitek a novou zkušenost, ale i milou upomínku.

Cena se liší dle velikosti skleněných nosičů.

Loutkové divadlo

1. PRINCEZNA NA HRÁŠKU

Maminka nechce svého synka (prince oženit a takji přijde vhod, že se mu nedaří ze světa přivézt tu „pravou – opravdovouprinceznu“. Problém nastává, když jednoho deštivého večera na hradní bránuzabouchá „pravá princezna…“

LOUTKÁŘSKÁ DÍLNA – každý malý divák dostane po skončení představení do rukou jednoduchou marionetu na drátě. Dílna probíhá tak, že děti dostávají formou strukturovaného dramatu a vyprávěného příběhu jednoduchá zadání, která plní prostřednictvím hry s loutkou.

30 min představení + 15min dílna

2. HONZA A DRAK

Marionetami hraná klasická pohádka s vodními efekty –jedna scéna probíhá pod vodou! Součástí představení je i vytváření balónkových zvířátek dětem.

35 min představení

3. KLAUNSKÉ VÁNOCE – Klaun si chystá Vánoce podobně jako to známe z domova, avšak výsledek není stejný…kontakt s publikem, kouzla, společnézpívání koled, živá hudba.

30 min představení

4. ČERVENÁ KARKULKA - pohádková klasika pro všechny

délka pořadu 20 min

  

5. JAK ŠLO TELE DO SVĚTA

Příběh vypráví o telátku, které žijeuprostřed nevelkého stáda krav. Jednoho dne zjistí, že ho to doma užnebaví a vydá se do světa hledat štěstí. Cestou pozná různé kamarády,se kterými zažije nečekaná dobrodružství. Nakonec pochopí, že domaje nejlépe a vrátí se na rodnou pastvu.

   

6. JAK HONZA S DUCHEM ZATOČIL

Hrdiny tohoto příběhu jsou:princezna, zahleděná do bohatství a pozlátka, její tři nápadníci –princové z Francie, Anglie a Německa, dále bezradný tatíček král, jehož jedinou oporou je Kašpar se svým nadhledem a důvtipem, a poctivý,avšak chudý kuchař Honza, který vše vyřeší selským rozumem.

Vhodné zejména do interiérů, nebo na rovné plochy - sedm 1 m vysokých pojízdných loutek vyžadují dokonale rovnou podlahu.

Délka pořadu 50 min

 

 novinky facebook G+ Youtube
[CNW:Counter]