home

JAKUB SMOLÍK

otevřít otevřít otevřít otevřít otevřít

Narozeninové turné 2019

 

Turné „60“  speciální narozeninové koncerty  s hostem Petrem Kolářem a Ilonou Csákovou

Jakub Smolík v roce 2019 oslaví životní jubileum. Ač na to nevypadá oslaví  již své šedesáté narozeniny. K tomuto významnému jubileu chystáme narozeninové koncerty. Turné  „60“ je naplánované na říjen –listopad 2019.

Speciální koncerty budou 3 a to v Praze v divadle Hybernia 7.10.2019, kde jako hosté vystoupí Michal David, Monika Absolonová, Těžkej Pokondr a Petr Kolář. 

POZOR!!! Tento koncert je již VYPRODÁN, proto přidáváme termín. 6.10.2019 – hosté Petr Kolář, Ilona Csáková, Vašo Patejdl, Těžkej Pokondr a František Kasl.

V Brně  10.10.2019 v Sono Centru, kde vystoupí Ilona Csáková, Petr Kolář a Těžkej Pokondr.

V Hradci Králové kulturním domě ALDIS 11.11.2019 – hosté Těžkej Pokondr, Petr Kolář a Ilona Csáková.

V ostatních zatím 28 městech bude hostem Petr Kolář  nebo Ilona Csáková.

V rámci narozeninového koncertu „60“ zazní ty největší hity. Hosté Petr Kolář nebo Ilona Csáková spolu s Jakubem zazpívají duety a dále vlastní písně. Petr Kolář např. složil pro Jakuba velký hit Medový čaj. 

Turné „60“ je realizováno ve spolupráci s Umělecká agentura RichART Tábor, Agentura TRDLA s.r.o. a Angels Rebels Agency, s.r.o.

Další informace naleznete na stránkách Jakuba Smolíka 

http://www.jakubsmolik.cz/

 
Ilona Csáková

Stálice českého popu s hity Tornéro, Amsterdam, Malý vůz, Oh baby baby, Ona ty a ty a já… Ilona Csáková zahájila svou pěveckou kariéru v kapele Laura a její tygři, se kterou nahrála tři řadová alba. Následovala její sólová dráha. Doposud vydala osm sólových desek, jedno „Best of“ album 22x Ilona a reedici s názvem Noc kouzelná/To nejlepší. Za rok 1993 získala cenu Objev roku na cenách Gramy a cenu v kategorii Střední proud za rok 1996. V anketě Český slavík se třikrát stala stříbrnou a jednou bronzovou slavicí. Je držitelkou zlaté desky za album Pink, zlaté a platinové desky v ČR a zlaté, platinové a dvojplatinové desky v SR za album Modrý sen a zlaté desky v ČR a SR za album Blízká i vzdálená. V roce 1998 se stala nejprodávanější českou zpěvačkou. Účinkovala také v muzikálech jako Hair/Vlasy, Kleopatra, Tři mušketýři, Golem, Kat Mydlář, Přízrak Londýna a Sibyla – Královna ze Sáby. Za zmínku stojí i role v projektu oratorium Mistr Jan Hus.

 

Petr Kolář

Zpěvák, muzikálový herec, skladatel, muzikant  pocházející z Českých Budějovic. 

Hity: Vyznání – Ještě že tě, lásko, mám – Den, kdy se vrátí láska (duet s Leonou Machálkovou)

Muzikály: Tři Mušketýři / Kat Mydlář / Vlasy / Krysař / Drákula / Hamlett / Mamma Mia! / Klíč králů/ Galileo a další.

Diskografie

Novinka!!!

CD a DVD Jakub Smolík Live Hybernia - vyšlo v září 2018

Nahráno 21.12.2016, Praha Hybernia

Host: Petruška Smolíková

Speciální host: Vašo Patejdl

 • Šťastné a veselé Vánoce - 14 vánočních písní včetně duetu s dcerou Petruškou "Čekání na Ježíška". CD vydalo nakladatelství Supraphon, k prodeji zde: http://www.supraphonline.cz/album/275976-stastne-a-vesele-vanoce

 • 3CD Best of 55 vyšlo u vydavatelství Popron v roce 2014 a skládá se z Jakubovo nejlepších skladeb.
 • V roce 2013 vyšlo album s názvem Vítám každý nový den..
 • Rok 2012 přinesl desku: Neuvěřitelné příhody Jakuba Smolíka aneb vyprávění a písničky
 • CD Paleta života (2011): Název alba Jakuba Smolíka "Paleta života" charakterizuje i obsah tohoto CD. V pestré hudební sestavě dominují nové původní skladby domácích autorů, ale prostor dostaly i české verze Jakubových oblíbených šlágrů ze zahraničí. Nechybí ani dva duety se zpěvačkou Šárkou Rezkovou. Skladbu "Otec a syn" nazpíval Jakub Smolík s dětským interpretem Tomášem Vimrem a zdá se, že by mohlo jít o zdařilé pokračování slavného hitu „Říkej mi táto“.
 • 11. října 2010 vyšlo další CD Jakuba Smolíka s názvem „Ať se zastaví čas“.
 • V sobotu 19. září 2009 proběhlo živé vysílání pořadu Noc s Andělem, kde byl hlavním hostem Jakub Smolík.
 • V září 2009 spatřilo světlo světa další nové CD Já za Tebou dál budu stát, které bylo pokřtěno na výročním koncertu v divadle Hybernia - viz fotogalerie
 • CD Láska se narodila o Vánocích se stalo nejprodávanějším albem s Vánoční tématikou!

Složení kapely: kapelník = basový kytarista - Karel Jaksch, sólová kytara - Richard Procházka, piano a klávesy - Martin Krč, bicí - Pavel Geisler, zpěvačky - Hedvika Tůmová a Lucie Zemanová.

 

Vystoupení

1. Sólo s vokalistkou

 • vhodné  na městské slavnosti a různé společenské nebo firemní akce
 • délka vystoupení je cca 45 minut

 

2. Koncertně s kapelou 

 • na městských slavnostech, festivalech a pod.
 • délka vystoupení je 60 - 90 minut

 

3. Samostatný koncert s kapelou

 • v divadlech, kulturních domech a podobných prostorách včetně vlastní světelné a zvukové aparatury, projekce, zvukaře a osvětlovače
 • délka vystoupení je 120 minut včetně autogramiády

 

4. Recitál s Františkem Kaslem

 • vhodné pro místa s menší kapacitou
 • 90 min. koncert s Františkem Kaslem a vokalistkou

František Kasl—hudební skladatel, textař a zpěvák, držitel ocenění Rádia Country jako objev roku a ceny posluchačů Clipo. Hostoval ve skupině Fešáci a byl dlouholetým kapelníkem skupiny Jakuba Smolíka, pro kterého napsal řadu písní. Jeho autorskou tvorbu doplňují písně jeho oblíbenců např. Boba Dylana a Petra Spáleného.

 

 

repertoárový list

stage plannovinky facebook G+ Youtube
[CNW:Counter]