home

JAKUB SMOLÍK

otevřít otevřít otevřít otevřít otevřít

Informace:

Jakub vydal vánoční album s názvem Šťastné a veselé Vánoce u firmy Supraphon v říjnu 2016.

Na desce pracoval ve studiu celé léto. Jednu z písní s názvem Čekání na Ježíška nazpíval Jakub s dcerou Petruškou. Můžete se těšit na nové vánoční písně autorů Petra Jandy, Petra Koláře, Zdeňka Bartáka, Štěpána Kojana a dalších (Zvony Vánoc, Vánoční píseň, Zapálím svíčky, atd.). 

Jakub Smolík se svou kapelou již pravidelně brázdí česká a moravská města a koncertuje většinou ve vyprodaných sálech divadel a kulturních domů. Nejinak tomu bude i letos.

 

Diskografie

!!! Nové CD Šťastné a veselé Vánoce !!!

skládá se ze 14 vánočních písní včetně duetu s dcerou Petruškou "Čekání na Ježíška". CD vydalo nakladatelství Supraphon, k prodeji zde: http://www.supraphonline.cz/album/275976-stastne-a-vesele-vanoce

 • 3CD Best of 55 vyšlo u vydavatelství Popron v roce 2014 a skládá se z Jakubovo nejlepších skladeb.
 • V roce 2013 vyšlo album s názvem Vítám každý nový den..
 • Rok 2012 přinesl desku: Neuvěřitelné příhody Jakuba Smolíka aneb vyprávění a písničky
 • CD Paleta života (2011): Název alba Jakuba Smolíka "Paleta života" charakterizuje i obsah tohoto CD. V pestré hudební sestavě dominují nové původní skladby domácích autorů, ale prostor dostaly i české verze Jakubových oblíbených šlágrů ze zahraničí. Nechybí ani dva duety se zpěvačkou Šárkou Rezkovou. Skladbu "Otec a syn" nazpíval Jakub Smolík s dětským interpretem Tomášem Vimrem a zdá se, že by mohlo jít o zdařilé pokračování slavného hitu „Říkej mi táto“.
 • 11. října 2010 vyšlo další CD Jakuba Smolíka s názvem „Ať se zastaví čas“.
 • V sobotu 19. září 2009 proběhlo živé vysílání pořadu Noc s Andělem, kde byl hlavním hostem Jakub Smolík.
 • V září 2009 spatřilo světlo světa další nové CD Já za Tebou dál budu stát, které bylo pokřtěno na výročním koncertu v divadle Hybernia - viz fotogalerie
 • CD Láska se narodila o Vánocích se stalo nejprodávanějším albem s Vánoční tématikou!

Složení kapely: kapelník = basový kytarista - Karel Jaksch, sólová kytara - Richard Procházka, piano a klávesy - Martin Krč, bicí - Pavel Geisler, zpěvačky - Hedvika Tůmová a Lucie Zemanová.

   

 

 

 

Vystoupení

1. Sólo s vokalistkou

 • vhodné  na městské slavnosti a různé společenské nebo firemní akce
 • délka vystoupení je cca 45 minut

 

2. Koncertně s kapelou 

 • na městských slavnostech, festivalech a pod.
 • délka vystoupení je 60 - 90 minut

 

3. Samostatný koncert s kapelou

 • v divadlech, kulturních domech a podobných prostorách včetně vlastní světelné a zvukové aparatury, projekce, zvukaře a osvětlovače
 • délka vystoupení je 120 minut včetně autogramiády

 

4. Recitál s Františkem Kaslem

 • vhodné pro místa s menší kapacitou
 • 90 min. koncert s Františkem Kaslem a vokalistkou

František Kasl—hudební skladatel, textař a zpěvák, držitel ocenění Rádia Country jako objev roku a ceny posluchačů Clipo. Hostoval ve skupině Fešáci a byl dlouholetým kapelníkem skupiny Jakuba Smolíka, pro kterého napsal řadu písní. Jeho autorskou tvorbu doplňují písně jeho oblíbenců např. Boba Dylana a Petra Spáleného.

 

NA ROK 2019 PŘIPRAVUJEME TURNÉ „60“ -  SPECIÁLNÍ NAROZENINOVÉ KONCERTY S HOSTEM PETREM KOLÁŘEM NEBO ILONOU CSÁKOVOU 

 

Jakub Smolík v roce 2019 oslaví životní jubileum. Ač na to nevypadá oslaví již své šedesáté narozeniny. K tomuto významnému jubileu chystáme také speciální narozeninové koncerty. Turné plánujeme na říjen –listopad 2019. Speciální koncerty proběhnou v Brně a v Praze, kde vystoupí řada hostů. V rámci tour nabízíme koncert s hostem Petrem Kolářem nebo Ilonou Csákovou. Koncerty jsou zajištěny naší technikou (zvuk, světla, projekce, zvukař, osvětlovač).V rámci narozeninového koncertu „60“ zazní ty největší hity. Hosté Petr Kolář nebo Ilona Csáková spolu s Jakubem zazpívají duety a dále vlastní písně. Petr Kolář např. složil pro Jakuba velký hit Medový čaj.

Jakub Smolík

Zpěvák pocházející z Domažlic pravidelně vyprodává divadla a městské domy napříč naší republikou.

Hity: Až se ti jednou bude zdát, Jen blázen žárlí, Prý chlapi nebrečí, Sen kovbojů, Zachraňte milenky, Holka s bílou halenou…

 

Petr Kolář

Zpěvák, muzikálový herec, skladatel, muzikant  pocházející z Českých Budějovic.

Hity: Vyznání – Ještě že tě, lásko, mám – Den, kdy se vrátí láska (duet s Leonou Machálkovou)

Muzikály: Tři Mušketýři / Kat Mydlář / Vlasy / Krysař / Drákula / Hamlett / Mamma Mia! / Klíč králů

 

Ilona Csáková

Stálice českého popu s hity Tornéro, Amsterdam, Malý vůz, Oh baby baby, Ona ty a ty a já… Ilona Csáková zahájila svou pěveckou kariéru v kapele Laura a její tygři, se kterou nahrála tři řadová alba. Následovala její sólová dráha. Doposud vydala osm sólových desek, jedno „Best of“ album 22x Ilona a reedici s názvem Noc kouzelná/To nejlepší. Za rok 1993 získala cenu Objev roku na cenách Gramy a cenu v kategorii Střední proud za rok 1996. V anketě Český slavík se třikrát stala stříbrnou a jednou bronzovou slavicí. Je držitelkou zlaté desky za album Pink, zlaté a platinové desky v ČR a zlaté, platinové a dvojplatinové desky v SR za album Modrý sen a zlaté desky v ČR a SR za album Blízká i vzdálená. V roce 1998 se stala nejprodávanější českou zpěvačkou. Účinkovala také v muzikálech jako Hair/Vlasy, Kleopatra, Tři mušketýři, Golem, Kat Mydlář, Přízrak Londýna a Sibyla – Královna ze Sáby. Za zmínku stojí i role v projektu oratorium Mistr Jan Hus.

 

repertoárový list

stage plannovinky facebook G+ Youtube
[CNW:Counter]