home

JAKUB SMOLÍK

otevřít otevřít otevřít otevřít otevřít

Informace:

Jakub vydal vánoční album s názvem Šťastné a veselé Vánoce u firmy Supraphon v říjnu 2016.

Na desce pracoval ve studiu celé léto. Jednu z písní s názvem Čekání na Ježíška nazpíval Jakub s dcerou Petruškou. Můžete se těšit na nové vánoční písně autorů Petra Jandy, Petra Koláře, Zdeňka Bartáka, Štěpána Kojana a dalších (Zvony Vánoc, Vánoční píseň, Zapálím svíčky, atd.). 

Jakub Smolík se svou kapelou již pravidelně brázdí česká a moravská města a koncertuje většinou ve vyprodaných sálech divadel a kulturních domů. Nejinak tomu bude i letos.

 

Diskografie

!!! Nové CD Šťastné a veselé Vánoce !!!

skládá se ze 14 vánočních písní včetně duetu s dcerou Petruškou "Čekání na Ježíška". CD vydalo nakladatelství Supraphon, k prodeji zde: http://www.supraphonline.cz/album/275976-stastne-a-vesele-vanoce

 • 3CD Best of 55 vyšlo u vydavatelství Popron v roce 2014 a skládá se z Jakubovo nejlepších skladeb.
 • V roce 2013 vyšlo album s názvem Vítám každý nový den..
 • Rok 2012 přinesl desku: Neuvěřitelné příhody Jakuba Smolíka aneb vyprávění a písničky
 • CD Paleta života (2011): Název alba Jakuba Smolíka "Paleta života" charakterizuje i obsah tohoto CD. V pestré hudební sestavě dominují nové původní skladby domácích autorů, ale prostor dostaly i české verze Jakubových oblíbených šlágrů ze zahraničí. Nechybí ani dva duety se zpěvačkou Šárkou Rezkovou. Skladbu "Otec a syn" nazpíval Jakub Smolík s dětským interpretem Tomášem Vimrem a zdá se, že by mohlo jít o zdařilé pokračování slavného hitu „Říkej mi táto“.
 • 11. října 2010 vyšlo další CD Jakuba Smolíka s názvem „Ať se zastaví čas“.
 • V sobotu 19. září 2009 proběhlo živé vysílání pořadu Noc s Andělem, kde byl hlavním hostem Jakub Smolík.
 • V září 2009 spatřilo světlo světa další nové CD Já za Tebou dál budu stát, které bylo pokřtěno na výročním koncertu v divadle Hybernia - viz fotogalerie
 • CD Láska se narodila o Vánocích se stalo nejprodávanějším albem s Vánoční tématikou!

Složení kapely: kapelník = basový kytarista - Karel Jaksch, sólová kytara - Richard Procházka, piano a klávesy - Martin Krč, bicí - Pavel Geisler, zpěvačky - Hedvika Tůmová a Lucie Zemanová.

   

 

 

 

Vystoupení

1. Sólo s vokalistkou

 • vhodné  na městské slavnosti a různé společenské nebo firemní akce
 • délka vystoupení je cca 45 minut

 

2. Koncertně s kapelou 

 • na městských slavnostech, festivalech a pod.
 • délka vystoupení je 60 - 90 minut

 

3. Samostatný koncert s kapelou

 • v divadlech, kulturních domech a podobných prostorách včetně vlastní světelné a zvukové aparatury, projekce, zvukaře a osvětlovače
 • délka vystoupení je 120 minut včetně autogramiády

 

4. Recitál s Františkem Kaslem

 • vhodné pro místa s menší kapacitou
 • 90 min. koncert s Františkem Kaslem a vokalistkou

František Kasl—hudební skladatel, textař a zpěvák, držitel ocenění Rádia Country jako objev roku a ceny posluchačů Clipo. Hostoval ve skupině Fešáci a byl dlouholetým kapelníkem skupiny Jakuba Smolíka, pro kterého napsal řadu písní. Jeho autorskou tvorbu doplňují písně jeho oblíbenců např. Boba Dylana a Petra Spáleného.

 

TURNÉ „60“  SPECIÁLNÍ NAROZENINOVÉ KONCERTY S HOSTEM PETREM KOLÁŘEM NEBO ILONOU CSÁKOVOU 

NABÍDKA VYSTOUPENÍ PRO ROK 2018 - 2019

 

Jakub Smolík v roce 2019 oslaví životní jubileum. Ač na to nevypadá oslaví již své šedesáté narozeniny. K tomuto významnému jubileu chystáme také speciální narozeninové koncerty. Turné plánujeme na říjen –listopad 2019. Speciální koncerty proběhnou v Brně a v Praze, kde vystoupí řada hostů. V rámci tour nabízíme koncert s hostem Petrem Kolářem nebo Ilonou Csákovou. Koncerty jsou zajištěny naší technikou (zvuk, světla, projekce, zvukař, osvětlovač).

Jakub Smolík

Zpěvák pocházející z Domažlic pravidelně vyprodává divadla a městské domy napříč naší republikou.

Hity: Až se ti jednou bude zdát, Jen blázen žárlí, Prý chlapi nebrečí, Sen kovbojů, Zachraňte milenky, Holka s bílou halenou…

V případě Vašeho zájmu nás neváhejte kontaktovat. Cenové kalkulace Vám rádi zašleme.

 

V rámci narozeninového koncertu „60“ zazní ty největší hity. Hosté Petr Kolář nebo Ilona Csáková spolu s Jakubem zazpívají duety a dále vlastní písně. Petr Kolář např. složil pro Jakuba velký hit Medový čaj.

 

repertoárový list

stage plannovinky facebook G+ Youtube
[CNW:Counter]
(c) 2009 / www.richart.cz / e-mail: richart@richart.cz / admin / www stránky: www.kali.cz