home

Inflagranti

otevřít

informace

  • HUDBA BEZ HRANIC

 - slavné melodie z klasiky, popu a rocku v moderních úpravách pro elektrické smyčce

Trio mladých špičkových instrumentalistek sice vyšlo ze stylu hraní, který proslavila houslistka Vanessa Mae, ale připravilo vlastní „energický crossover“. Na moderním soundu zkombinovalo interpretaci oblíbených klasických melodií s nově vytvořenými smyčcovými verzemi soudobých hitů. V repertoáru má mj. tato působivá čísla: Vivaldi/Léto, Monti/Čardáš, Offenbach/Kankán, Bizet/Carmen, Europe/Final Countdown, Queen/Show Must Go On, Metallica/Nothing Else Matters, Nirvana/Smells Like Teen Spirit. Vystoupení probíhá na tzv.halfplayback – instrumentální výkony jsou VŽDY živě, rytmické základy ze záznamu.

Skupina INFLAGRANTI pro vystoupení postupně zařazuje nové skladby, které se objeví na připravovaném albu. Byla také pozvána do prestižních televizních pořadů (např. Finále soutěže X-Factor na TV Nova jako host vítěze Jiřího Zonygy, samostatné vystoupení v přímém přenosu ČT1 z vyhlášení výsledků prestižní ankety Zlatá hokejka, charitativní večer Kapka naděje na ČT1 či  silvestrovský program na Nově). Členky souboru v nedávné minulosti účinkovaly mj. s Pražskou komorní filharmonií, orchestrem Národního divadla a dalšími předními českými ansámbly, byly na turné po Japonsku, Itálii, Řecku a Polsku, hostovaly s hvězdami české pop music (mj. Karel Gott, Lucie Bílá, Hana Hegerová, Helena Vondráčková).

vystoupení

  • INFLAGRANTI jsou: Markéta Muzikářová (první housle), Kateřina Lískovcová (druhé housle), Sylva Jablonská (violoncello).
  • Vystoupení je kromě koncertů vhodné také pro různé slavnostní akce, plesy, firemní i soukromé party, obchodní či reklamní prezentace nebo jako součást jiných komponovaných show.
  • Cena dohodou dle typu akce

 

  • Videoklip k písni TOCCATA:

http://www.youtube.com/watch?v=I7qEuxttPXk

 novinky facebook G+ Youtube
[CNW:Counter]