home

Inflagranti

otevřít otevřít otevřít

Informace:

Nejznámější české smyčcové trio INFLAGRANTI přitahuje do koncertních sálů nejen fanoušky klasiky, ale i rockery, kteří si mohou poslechnout své oblíbené pecky v podání sexy tria a navíc ještě v doprovodu rockových hlasů, jako jsou Josef Vojtek nebo Petr Kolář.

 

 

AKTUÁLNĚ:

Trio INFLAGRANTI letos slaví 15 let od svého vzniku a pro své fanoušky si připravilo speciální vánoční turné.
Většina dam, která prošla triem, jsou již dnes matky, a tím pádem jsou úzce spjaty s dětskou tématikou.

Pro letošní rok si dámy připravily speciální akusticko-poprockové vánoční turné, kde budou hlavním hostem nejen ony samy. V každém městě si k sobě přizvou místní dětský sbor.

Některá města jsou již daná, některá v jednání.
Nabízíme i vám možnost uspořádat tento unikátní narozeninový koncert také u vás.
V případě zájmu lze domluvit do koncertu i některého z hostů, se kterým INFLAGRANTI spolupracují.

 

 

 

  • HUDBA BEZ HRANIC

 - slavné melodie z klasiky, popu a rocku v moderních úpravách pro elektrické smyčce

Trio mladých špičkových instrumentalistek sice vyšlo ze stylu hraní, který proslavila houslistka Vanessa Mae, ale připravilo vlastní „energický crossover“. Na moderním soundu zkombinovalo interpretaci oblíbených klasických melodií s nově vytvořenými smyčcovými verzemi soudobých hitů. V repertoáru má mj. tato působivá čísla: Vivaldi/Léto, Monti/Čardáš, Offenbach/Kankán, Bizet/Carmen, Europe/Final Countdown, Queen/Show Must Go On, Metallica/Nothing Else Matters, Nirvana/Smells Like Teen Spirit. Vystoupení probíhá na tzv.halfplayback – instrumentální výkony jsou VŽDY živě, rytmické základy ze záznamu.

Skupina INFLAGRANTI pro vystoupení postupně zařazuje nové skladby, které se objeví na připravovaném albu. Byla také pozvána do prestižních televizních pořadů (např. Finále soutěže X-Factor na TV Nova jako host vítěze Jiřího Zonygy, samostatné vystoupení v přímém přenosu ČT1 z vyhlášení výsledků prestižní ankety Zlatá hokejka, charitativní večer Kapka naděje na ČT1 či  silvestrovský program na Nově). Členky souboru v nedávné minulosti účinkovaly mj. s Pražskou komorní filharmonií, orchestrem Národního divadla a dalšími předními českými ansámbly, byly na turné po Japonsku, Itálii, Řecku a Polsku, hostovaly s hvězdami české pop music (mj. Karel Gott, Lucie Bílá, Hana Hegerová, Helena Vondráčková).

Vystoupení

 
  • Vystoupení je kromě koncertů vhodné také pro různé slavnostní akce, plesy, firemní i soukromé party, obchodní či reklamní prezentace nebo jako součást jiných komponovaných show.
  • Cena dohodou dle typu akcenovinky facebook G+ Youtube
[CNW:Counter]