home

PINK ANGELS

otevřít otevřít otevřít

Informace:

Pink Angels je čtveřice dívek od 16 do 18 let, dříve známá pod názvem 5Angels. Skupina má za sebou řadu tuzemských i zahraničních úspěchů.
 

Mezinárodní úspěchy Pink Angels:

  • Polské turné společně s britským chlapeckým duem Bars and Melody
  • Účinkování na řadě britských festivalů po boku hvězd světového formátu (Jessie J, James Arthur, Little Mix, Example, Olly Murs aj.)
  • Úspěch v přední Ukrajinské hitparádě hudební stanice M1
  • Velké množství koncertů a vystoupení po celé
 

Úspěchy v ČR:

Vlastní televizní pořad Zóna IN 5Angels / Muzikálová show Michala Davida a Filipa Renče "Andílci za Školou" s 5Angels v hlavní roli / 5 vydaných CD a 2 DVD / Duety s Českými hvězdami – Karel Gott, Michal David, Pepa Vojtek / Nazpívání ústřední písně k celosvětově populárnímu animovanému seriálu Winx Club / Mnoho úspěšných koncertů po ČR, SR, Anglii, Polsku, Německu...

Andílci za školou - Muzikál skladatele Michala Davida, textaře Lou Fanánka Hagena, scenáristy Jana Hlaváče a režiséra Filipa Renče je nabitý hudebními hity a komickými situacemi ze školního prostředí. Do hlavních rolí příběhu, který pobaví nejen školou povinné, tvůrci obsadili členky populární dívčí skupiny 5Angels a muzikálové stálice Josefa Vojtka, Sabinu Laurinovou, Lindu Finkovou a Bohouše Josefa.

Zóna IN 5Angels - TV Barrandov představila v roce 2012 první lifestylový pořad pro teenagery - . Ten se ve své cílové skupině stal velmi rychle populárním. Nejnovější videoklipy, novinky ze zahraničního showbusinessu, poradna pro teenagery, VIP hosté – vše pod taktovkou dívčích moderátorek ze skupiny 5Angels.

 

Karel Gott

5Angels nahrály s Karlem Gottem duet Hvězdný rej, se kterým společně několikrát vystoupily v televizních pořadech. Karel Gott se rovněž stal kmotrem CD Krásnej den.

Pepa Vojtek

Na podzim 2012 5Angels nahrály s Pepou Vojtkem společnou píseň Máme svůj tým, která se stala ústřední melodií muzikálu Andílci za školou.

Michal David

S Michalem Davidem spolupracovaly 5Angels od počátku jejich kariéry. Napsal pro ně řadu písní a je autorem muzikálu Andílci za školou. Také s nimi přezpíval svůj megahit Céčka.

  

Vystoupení:

 - je vhodné na všechny typy dětských akcí, festivalů, městských slavností, dnů otevřených dveří atp. 

 - cca 45 minut

- cena dohodou. 

 

Videoklipy:

Nový song !!!  - Slay Mama

  

Běž Dál

Hudba : Daniel Hádl a text: Jana Rolincová 

 

Long Lost Weekend 

 

World domination https://www.youtube.com/watch?v=ykkcTYNarEM

Kiss and tell https://www.youtube.com/watch?v=E-Vx3TLi6YU

Pár dnů lásky https://www.youtube.com/watch?v=4Pc5YQWaYd8

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 novinky facebook G+ Youtube
[CNW:Counter]