home

Michal Nesvadba

otevřít otevřít otevřít

informace

vystudoval  Státní konzervatoř v Praze (1979), obor hudebně - dramatický. Dva roky hrál jako sólista mim v divadle Laterna Magika (1978 a 1979) v Praze, jako herec byl angažován v Divadle Ypsilon v Praze. V roce 1979 založil soubor Mimtrio, který se zásluhou mnoha zábavných tv pořadů proslavil po celé Československé republice (1985-1989)

Michal Nesvadba, dětem dobře známý z TV pořadu Kouzelná školka.

vystoupení

TO NEJ S MICHALEM
Michal Nesvadba má pro venkovní programy sestaven interaktivní dětský program, který je plný hudby s charakteristickými efektními playbacky z večerníčků, známých filmů atd. Zábava a zapojení všech dětí je Michalova doména. To nej s Michalem je 40 min. výběru ze stávajících 6ti hodinových divadelních vystoupení.
Nechybí ani soutěže holčiček a kluků a jejich odměnou je pro děti nejvzácnější dárek přímo z rukou Michala z jeho populárních Lepících pásek Mr. Tapeman, které děti znají z Kouzelné školky z pořadu České televize.
Vystoupení je nejvhodnější pro děti od 2-9let.
Program lze doplnit o 15 minut, kde Michal rozdává podpisovky a fotí se s dětmi pod pódiem.
 
MICHAL ZE ŠKOLKY
Zábava pro malé i větší děti, aneb to nejlepší z Michala. Vhodné pro soukromé párty, plesy, zábavy a komerční akce. Délka vstupu cca 40 min.
 
MICHAL JE PAJDULÁK
Budeme si spolu hrát a vyprávět o našem tělíčku - od hlavy až k patě a naopak. Nohy dáme na ramena, budeme si držet palce, aby nám nespadl kámen ze srdce, třeba rovnou na nohu! Po celou dobu jsou děti v blízkém kontaktu s Michalem, hrají si s ním a předvádí se! Představení plné překvapení a legrace, malých a velkých loutek a kostýmů vč. dárků ze samolepicí pásky.
 
MICHAL NA HRANÍ
O tom, jak si hrát s Michalem podle návodu. Michal umí běhat, umí stát, umí mluvit i tancovat , je první hračkou na světě, která si může vybrat, kdo si s ní bude hrát! Naučí děti pořádku ve svých hračkách. Bez dětí to ale nejde a tak jsou od začátku až do konce aktivně zapojeny do magické hry s rekvizitami vyrobenými ze samolepicí pásky.
 
MICHAL K SNÍDANI
Michal, který je dětem dobře známý z pořadu České televize Kouzelná školka, tentokráte plně rozvíjí hru s barevnými samolepicími páskami. Bez ostychu vytáčí metry a metry pásek, ze kterých vyrábí jednoduché tvary až po plastické, imitující reálné předměty, v tomto případě, vše dobré, na co máme chuť! Michal se zamýšlí nad tím, co se stane, když nesníme z talíře poslední sousto, ve kterém je ukrytá síla.

Doba trvání: vždy cca 50 min.

Cena dohodou, dle typu akcenovinky facebook G+ Youtube
[CNW:Counter]