home

Václav Upír Krejčí

otevřít otevřít otevřít

Informace:

komik, moderátor, zpěvák, spisovatel, scénárista, textař, dramaturg


Moderuje akce pro děti i dospělé, je to multifunkční umělec, který ví, kdy musí být vážný a kdy si může dovolit nějakou tu legraci. Při moderování akce recituje básničky, zpívá, vytváří soutěže pro své publikum a vypráví vtipy. Je velice kreativní a forma vystupování lze upravit podle požadavků klienta.
  

Vystoupení:

MODEROVÁNÍ pro děti i dospělé

Moderování obsahuje také scénky pro děti i dospělé, zpívání, vyprávění, soutěžení atp.
Je vhodné na náměstí, do obchodních center, na různé velké akce, oslavy měst nebo také na firemní akce, lze využít i pro uzavřenou společnost.
   

DOPRAVNÍ LEGRÁCKY - Václav Upír Krejčí a loutka Žjóva

Výchovné představení pro děti mateřské školky a pro žáky 1. - 3. třídy základních škol. Protagonista Upír Krejčí v žádném případě nezesměšňuje závažnost dopravního chování, ale naopak zábavně vychovává a opakuje to, co už děti výborně naučili paní učitelky. Ten kdo dělá legrácky je Žjóva, který všechno plete a děti a Upír ho napomínají a opravují. 

V pořadu je mnoho témat - např: když chci přežít, musím:

   a) vidět a být viděn - oblečení s reflexními prkvy

   b) předvídavost - chodec - jezdec - řidič

   c) ohleduplnost - chodec - jezdec - řidič

   d) záchrana života - první pomoc + 112

    a další.

Doba trvání je cca 45 - 50 minut.

   

A BUDE LEGRACE kontaktní představení pro děti

Pořad je plný scének, legrácek, písniček... Ale hlavně motivací, aby děti více komunikovaly, než aby byly pasivními diváky. Představení pobaví nejen děti, ale i celou rodinu.

Vystoupení je vhodné do jakéhokoli prostředí - náměstí, haly, divadla a další.

   

PEKELNĚ MIKULÁŠSKÁ ŠOU

Václav Upír Krejčí v roli roztomilého čertíka, který budí úsměv než-li strach, a provází zábavnou Mikulášskou nadílku pro děti i jejich rodiče.

  • Základem pořadu je Upír Krejčí, Mikuláš a Andělé (i toto je možné - a nebudete mít pocit chudého pořadu, Upír Krejčí je multifunkční umělec, s přehledem odmoderuje cokoli, děti pobaví i soutěže udělá, pak i zazpívá)
  • Částečně kostýmované představení je koncipováno jako hravé, zábavné čekání na Mikuláše, protože ten toho má moc a než se dostane "k nám - dětem, tak si zapíváme, zasoutěžíme i si poslechneme pohádku…"
  • Čertík Upča… má s sebou peklíčko a zlobivé rodiče, strká do kotle… (žádného tam nestrčí, protože kotel je velice malý). V pekelné knize se dočte, že děti taky zlobí, ale stránku, které děti měl potrestat, mu někdo vytrhl… tak se děti musí dobrovolně přihlásit, které zlobilo - to, které se náhodou přihlásí, "za trest" bude muset zazpívat, zarecitovat, atd.
  • Na jevišti stojí velký telefon, přímá linka k Ježíškovi a děti mu můžou zavolat a nadiktovat svá Vánoční přání - co by od Ježíška chtěly pod stromeček
  • Na toto představení nabízíme menší zvukovou aparaturu a jednoduché osvětlení.
  • V případě zájmu postavíme jeviště na náměstí, a odpovídající světelný park a velkou zvukovou aparaturu.

  

Cena dohodou dle typu akce

 

 novinky facebook G+ Youtube
[CNW:Counter]