home

Kouzelník Pavel Kožíšek

otevřít otevřít otevřít otevřít otevřít

Informace:

Mistr světa ze Světového poháru bavičů, nejznámější český iluzionista s bohatými zahraničními zkušenostmi je vzhledem ke svému všestrannému repertoáru a příjemnému vystupování vyhledávaným hostem různých společenských akcí, akcí pro děti a mnoho dalších.

Vystoupení jsou plné originálních efektů, napětí, zábavy mikromagických triků i velkých Coopperfieldovských iluzí.Pavel Kožíšek vystupuje v doprovodu půvabných asistentek, které jsou předními českými modelkami.

Důležitá poznámka: Vyjma představení Magická esa nejsou potřeba žádné speciální technické podmínky, žádné speciální osvětlení, není potřeba jeviště apod. Zkrátka zájezdová vystoupení je možno uspořádat prakticky kdekoli... 

 

Novinka!!!

Aktuální nabídka našeho nejúspěšnějšího iluzionisty Pavla Kožíška a mladého talentovaného kouzelníka Matyáše Kožíška.

 

LEVITACE S DIVÁKEM:

(naprosto unikátní kouzlo)

Levitace s divákem, která lze předvádět prakticky kdekoli! Velice silný efekt, kdy diváci mohou být kolem dokola. Opravdu jedinečná záležitost!

Délka kouzla cca 3 – 4 min., a proto je vhodné levitaci doplnit dalším kouzelnickým vystoupením. 

 

VYSTOUPENÍ:

velkolepé „copperfieldovské“ iluze s předními českými modelkami

dětská představení

společenské a firemní akce

celovečerní zábavné pořady s V.Vydrou, J.Krampolem, V.Hronem a dalšími

plesy, obchodní centra, městské slavnosti apod.

jízda autem naslepo

exkluzivní mikromagie

kouzelnický kurz

škola kouzel pro děti s Matyášem Kožíškem

beseda pro seniory s kouzly

speciální projekty na klíč (objevování a mizení VIP hostů, výrobků, záměny řečníků apod.)

netradiční moderování s kouzly

 

 

Vydra v novém Kožíšku!

 (celovečerní zábavný pořad)

V současné době velice úspěšný celovečerní zábavný pořad s populárním hercem Václavem Vydrou. Těžký útok na vaši bránici! Skvělý humor a originální kouzelnická show. Na jevišti oběma protagonistům sekundují v roli asistentky půvabné české modelky Hana Mašlíková nebo Martina Dvořáková. Anebo také možná právě vy!

 

Škola kouzel Pavla Kožíška

(představení pro děti)

 Pojďte si hrát na kouzelnickou školu a v roli kouzelnických učňů čarujte společně s Pavlem Kožíškem. Každý kouzelnický učeň na jevišti dostane pravé kouzelnické vysvědčení a všechny děti v sále budou zapojeny do většiny kouzel a soutěží. V roli kouzelnice se představí modelka Hana Mašlíková nebo Martina Dvořáková. Po představení je v případě zájmu možné také pro děti uspořádat autogramiádu.

 

Origami show

(vstup cca 10 minut)

Kouzelnická show Pavla Kožíška a modelky Martiny Dvořákové je plná dynamických iluzí a vteřinových rychlopřevleků. V představení, které mělo velice úspěšnou premiéru v Japonsku, se mimo jiné mohou diváci také těšit na velice působivé kouzlo, kdy kouzelník půvabnou asistentku za pomoci a kontroly diváků při představení sváže do svěrací kazajky a ještě jí spoutá pevně i nohy. Potom jí pouze na osm sekund zakryje látkovým závěsem. Když závěs spadne k zemi, je modelka vysvobozená a navíc má kompletně převlečené jiné šaty a dokonce i přezuté boty! Toto originální vystoupení nemá v tomto provedení ve světě skutečně obdoby! V závěru show se Pavel Kožíšek nechá uzavřít do krabice, která se složí do malé kostky, kam by se normálně nevešlo ani miminko. Vše se odehrává v prostoru na tenké desce stolu. Diváci vše nechápavě sledují kolem dokola. Potom asistentka ještě kostku probodne třemi velkými japonskými meči. Když meče odstraní a kostku rozloží zpět do velké krabice, tak z ní Pavel Kožíšek vystoupí živý a ještě k tomu kompletně v jiném kostýmu!

 

Kožíšek je jako nový dobře sluší Krampolovi!

(celovečerní zábavný pořad)

Celovečerní zábavný pořad Pavla Kožíška s populárním hercem a bavičem Jiřím Krampolem. Jedinečný humor, skvělá zábava a strhující kouzelnická show. Je to zkrátka jízda! S oběma hlavními protagonisty čarují přední české modelky Hana Mašlíková nebo Martina Dvořáková.

 

Policajt a vězeň

(vstup cca 12 minut)

Kouzelnická show Pavla Kožíška s asistentkou (vždy jedna přední česká modelka – Hana Mašlíková nebo Martina Dvořáková), která slaví velké úspěchy doma i v zahraničí. Na Světovém poháru bavičů v Japonsku získala tato scénka cenu nejvyšší. Půvabná vězenkyně uniká policajtovi z různých druhů pout a v závěru vystoupení se dokonce jejich role záhadně obrátí. Z vězenkyně je policistka a policajt naopak končí v trestaneckém mundůru s pouty na rukou. Nejedná se o klasické kouzelnické vystoupení, které diváci pouze pasivně sledují, ale v tomto případě jsou sami aktivně zapojeni do hry. Při jednom triku náhodně vybraný divák (lze předem tuto osobu vytipovat – VIP) zkontroluje, že asistentka je spoutána na rukou, okolo krku a celého těla dlouhým provazem. I když je dívka takto pevně spoutána, ocitá se asistující divák na jevišti během pár sekund bez svého saka, které má asistentka na sobě!

 

Kožíšek jako Hron!

(celovečerní zábavný pořad)

Nový celovečerní zábavný pořad Pavla Kožíška s všestranným bavičem, populárním imitátorem a zpěvákem Vladimírem Hronem. Spojení dvou bavičů, které zaručuje skvělou zábavu a strhující kouzelnickou show. S oběma hlavními protagonisty čarují jako asistentky přední české modelky Hana Mašlíková nebo Martina Dvořáková.

 

S kouzly kolem světa!

(představení pro děti)

Prožijte velkou kouzelnickou cestou kolem světa! Poletíme na výlet letadlem a v každé zemi, kde přistaneme, na nás čekají typická a originální kouzla dané země. Děti budou s kouzelníkem Pavlem Kožíškem čarovat přímo na jevišti a také se některá kouzla i naučí! Společně s námi kolem světa poletí jako letuška modelka Hana Mašlíková nebo Martina Dvořáková. Bezva zábava nejen pro děti. Po představení je v případě zájmu možné také pro děti uspořádat autogramiádu.

 

Hra kouzel a magie

(představení pro děti)

 Originální a naprosto jedinečné představení iluzionisty Pavla Kožíška plné neuvěřitelných kouzel a perfektní zábavy nejen pro děti. Pojďte si hrát na kouzelníky jako Harry Potter a naučíte se mimo jiné také sami kouzlit! V roli kouzelnice se představí modelka Hana Mašlíková nebo Martina Dvořáková. Po představení je v případě zájmu možné také pro děti uspořádat autogramiádu.

 

Kouzelné Vánoce aneb já nejsem Ježíšek ale Kožíšek!

(vánoční představení pro děti)

Kouzla a vánoce patří neodmyslitelně k sobě. A v našem případě vás čekají opravdu nezapomenutelné kouzelnické Vánoce s Pavlem Kožíškem! Vánoční speciál je plný úžasných kouzel a legrace nejen pro děti… V roli Santa kouzelnice se představí modelka Hana Mašlíková nebo Martina Dvořáková. Po představení je v případě zájmu možné také pro děti uspořádat autogramiádu.

 

Magická esa

(zájezdová varianta)

Magická esa je velkolepá strhující show s řadou originálních překvapení, nejúspěšnějších světových iluzí a krásných žen. Jedná se o první představení svého druhu u nás a je určeno pro celou rodinu. Při velkých „copperfieldovských iluzích“ se vedle iluzionisty Pavla Kožíška představí v neočekávaných rolích přední české modelky, které okouzlí diváky nejen svým půvabem, ale také i osobitým smyslem pro humor. Diváci poprvé u nás uvidí nejnovější triky moderní magie na vlastní oči! Fantastická a neuvěřitelná kouzla jsou přímo propojena s taneční skupinou Magic Girls a Electric Men.

 

Těšit se můžete na čtyřmetrovou skluzavku času, která vás promění zpátky v malé dítě, záhadné čtení myšlenek divákům v publiku, nebezpečné prostoupení obřím ventilátorem, vystřelení člověka z děla v hledišti a na řadu dalších velkolepých iluzí plných perfektní zábavy a napětí! Diváci v sále se také naučí kouzlit a na vlastní nebezpečí možná i zmizí… Magická esa je představení šité technicky přímo na míru Divadlu kouzel, ale s vybranými iluzemi jsme připravili také zájezdovou verzi tohoto show pro různé příležitosti a prostředí!

 

Mikromagie

(interaktivní kouzlení přímo mezi diváky)

Poslední dobou je velice vyhledávaná i exkluzivní mikromagie, kdy Pavel Kožíšek čaruje s hosty přímo s nimi u stolu. Pro diváky je to vždy výjimečný, prestižní a nezapomenutelný zážitek.

 

Maturitní plesy

(plesová varianta)

Mezi pořadateli je velice vyhledávaná i plesová verze vystoupení. Protože je o ní zájem i na maturitní plesy, kde studenti nemají takové finanční možnosti, poskytujeme studentům 50% slevu!

 

Kouzelnický kurz

(naučte se čarovat)

Naučte se čarovat s Pavlem Kožíškem! Doporučený maximální počet účastníků v kurzu je 50 osob. Určeno pro všechny bez rozdílu věku (děti min. od 9 let). Každý účastník obdrží od Pavla Kožíška certifikát o absolvování kurzu a DVD Škola kouzel a magie. Kromě dobré nálady a chuti se naučit čarovat, nebudete nic potřebovat. Po skončení kurzu je autogramiáda (podpisové fotografie zdarma) a fotografování s Pavlem Kožíškem.

 

Interaktivní zábavná magie s diváky

(vstup cca 15 – 30 minut)

V úvodu si Pavel Kožíšek s asistentkou (vždy jedna přední česká modelka – Hana Mašlíková nebo Martina Dvořáková) zahraje se všemi diváky hru se 3 obřími kartami, které záhadně cestují a mění své pozice. V závěru karta, kterou diváci mají stále pod svoji kontrolou, mizí a místo ní se k úžasu přítomných diváků nečekaně objevuje úplně jiná obří karta.

Pavel si vypůjčí od náhodného diváka bankovku větší hodnoty. Další diváci zkontrolují a poznamenají výrobní číslo bankovky, kterou Pavel viditelně spálí. Popel z bankovky pak v mžiku promění v deset rohlíků. Pavel oznámí divákům, že v jednom rohlíku je zapečená divákova bankovka. Diváci si mohou vybrat každý po jednom rohlíku a případně je ještě s Pavlem před rozlomením vyměnit. Divákova neporušená bankovka je nakonec v Pavlově rohlíku. Kontrola výrobního čísla bankovky a vrácení bankovky divákovi. 

Vtipné a divácky velice vděčné kouzlo, kdy se divákům „prozradí“ tři různé způsoby, jak kouzelník uhodne divákovu kartu. Divák na jevišti, který Pavlovi asistuje, na rozdíl od diváků v hledišti, jako jediný neví, co se děje za ním a jak je možné, že Pavel i samotní diváci v hledišti kartu správně uhodnou!

Poslední trik s názvem Hra na svatbu. Pavel správně uhodne všechny údaje, které si náhodně vybraný divák sám na jevišti zvolí – vše souhlasí s předem napsanou předpovědí, kterou mají stále u sebe diváci v publiku! Toto zcela originální a zábavné kouzlo má vždy u diváků velký úspěch.

 

Jízda autem naslepo

(velká show ideální také pro reklamní akce)

Dokáže kouzelník se zavázanýma očima řídit auto? Jízda autem naslepo je originální a velice vděčná venkovní show vhodná jako reklamní akce nebo samostatná atrakce. Kouzelník nechá zkontrolovat divákům absolutně neprůhledné klapky na oči a pytel, kterým si pak zakryje celou hlavu. Takto projede autem naslepo za kontroly diváků, kteří s ním jedou v autě na příklad město (za efektní asistence policie) nebo slalom na náměstí apod. Možnost využít vlastní osobní vůz Pavla Kožíška (černý Mercedes ML), jakýkoliv osobní vůz pořadatele s jeho reklamou nebo zapůjčit luxusní vozy Ferrari, Porsche, Jaguar, Maserati, Lamborghini, Rolls-Royce apod.

 

Beseda s kouzly

(netradiční zábavná beseda s diváky)

Pořad vhodný pro besedy se seniory apod. Pavel Kožíšek vypráví zajímavé zážitky z divadla a cestování po světě. Nechybí ani ukázka kouzel, do kterých jsou diváci aktivně zapojeni.

 

a mnohé další … 

 novinky facebook G+ Youtube
[CNW:Counter]