home

Iluzionista Radek Bakalář

otevřít otevřít otevřít otevřít

Informace:

V roce 2004 vyhrál svou první  soutěž a od té doby nasbíral celkem 23 prvních míst na mezinárodních soutěžích v moderní magii.

Mezi kterými nechybí ani několikanásobný titul mistra ČR mezi juniory i titul mezi dospělými. Za svou nejdůležitější cenu považuje ,,Posun magie do třetího tisíciletí”, která mu byla udělena za vše, co pro magii v ČR udělal.

V tanci také začal sbírat ceny a vyústilo to až v samotné finále na tanečníkovi roku 2007,kde nakonec po velkém souboji skončil druhý.

Spojení tance zvaného electric boogie a kouzel způsobilo neuvěřitelný ,,boom“ . Lidé po shlédnutí Radkovo vystoupeních používali a do teď používají pojem ,,novelty act” což, jak všichni víme není nadávka.

V roce 2010 po velkém nátlaku okolí se přihlásil do světoznámé soutěže GOT TALENT v Česko-Slovenské verzi a z 6000 soutěžících se probojoval až do samotného finále soutěže. Tato zkušenost ho posunula opět dále, začal na sobě ještě více pracovat, navštěvuje semináře největších magicko-kouzelnických kapacit z celého světa a nasbíranými poznatky ihned obohacuje svá vystoupení. Televizní zkušenost ho utvrdila v tom, že kouzla a magie nejsou jen koníčkem, či prací, ale posláním.

Vystoupení

Dancing Magician

tanec + kouzla + beat box ( ve zkrácené verzi na Tv Prima) +  manipulační magie 

Délka vystoupení cca 20 minut

Close – up

Kouzla přímo s návštěvníky akce v bezprostřední blízkosti s jejich osobními věcmi.

Délka 2x 30 minut (15 minut přestávka)

Iluze

Zmizení či objevení člověka přímo z podia, možnost přenesení na jakékoliv místo na Zemi.

Délka individuální.

http://www.youtube.com/watch?v=7-GoxKgqHlY

http://youtu.be/4ohTm96AmrAnovinky facebook G+ Youtube
[CNW:Counter]