home

Medicimbal

otevřít otevřít

Informace:

Cimbál vyzvedli nad rockovou rytmiku a zpěv je tak zasazen do zcela originálního zvuku. Ve své hudbě Medicimbal spojuje energii lidové písně se zvukem inspirovaným spřízněným duchem hudby U2, Petera Gabriela, Coldplay apod. Skupina je specifickým výkvětem moravské hudebnosti a na akcích, kde účinkuje, sklízí nebývalý úspěch pro svou oduševnělou energičnost, komunikaci s publikem a vynikající pěvecké a hráčské výkony.

Široký repertoár je vystavěn od lidových písniček až k hitům interpretů jako jsou krom U2, Gabriela a Coldplay také Sting, Pink Floyd, Beatles, Robbie Wiliams, John Farnham, ABBA a další. Vše v originálním znění cimbálu.

Mají na svém kontě krom koncertů mnoho spokojených hostů na šťastných svatbách, narozeninách; hráli na MFF Karlovy Vary, Vinař roku na Žofíně v Praze, slavnostech vinobraní (Mikulov, Velké Pavlovice), Otevírání lázeňské sezóny (Lázně Bohdaneč, Teplice), mnoha městských slavnostech v ČR i zahraničí, na nejrůznějších festivalech, hrají pro mnoho firem apod.

 

●      Roman VEVERKA / zpěv a cimbál

●      Honza DOLEŽAL / bicí a perkuse

●      Tomáš KEDZIOR / baskytara 

Aktuality:

Skupina MEDICIMBAL má klip, nový singl a skvělá vystoupení!

Před rokem vyšlo debutové album jihomoravské skupiny Medicimbal a právě z tohoto alba je singl DOBRÚ NOC k němuž kapela natočila i skvělý videoklip. Podívejte se...

http://www.youtube.com/watch?v=S27GcUniJWwnovinky facebook G+ Youtube
[CNW:Counter]
(c) 2009 / www.richart.cz / e-mail: richart@richart.cz / admin / www stránky: www.kali.cz