home

So fine

otevřít otevřít otevřít

Informace:

Pražský rock & popový band, v jehož čele stojí charismatický zpěvák z anglického Liverpoolu Ged Maloney.

Kapela má v repertoáru to nejlepší z anglo-americké hudby od šedesátých let až po současnost - The Beatles, U2, R.E.M, Sting, ale také vlastní autorské originální skladby...

So Fine vám nabízí show plnou poctivé živé hudby, kterou znáte a máte rádi - show pro jakoukoliv příležitost!

Ged Maloney (kytara, zpěv)  - zpěvák a skladatel se narodil ve městě Christchurch na Novém Zélandě, ale vyrostl v Anglii v Runcornu poblíž Liverpoolu. Zde také začal ve svých 13 letech hrát na kytaru a klavír. Se svou kapelou Pulse začal hrát v liverpoolském klubu Circuit a ve svých 21 letech již pravidelně koncertoval ve slavném Cavern Clubu. Postupem času procestoval Ged s kapelou celou Anglii, hrál také v Irsku, Austrálii, na Novém Zélandu, v Německu či Rakousku. Předskakoval zpěvákovi Glenu Tilbrookovi z kapely Squeeze nebo skupině Shed 7. V současné době působí v České Republice, kde založil kapelu So Fine.

 

Ondřej Toul (kytara, zpěv)  pochází z Pelhřimova, kde absolvoval Základní uměleckou školu a řadu let zde také působil v místním jazzovém bigbandu. V 16 letech zakládá spolu se svým bratrem Josefem autorskou skupinu ToulBox, v letech 1999 - 2000 je také frontmanem úspěšného revivalu Jimiho Hendrixe Experience. Po přesídlení do Prahy působí od roku 2003 v kapele zpěváka Petra Poláčka. V současné době je též členem kapely Maňana a vystupuje v duu s pianistou Tomashem Shydlowskim.

 

Rostislav Máca (basová kytara)  pochází z jihočeských Dačic. Začínal v brněnské rockové skupině Runaway a po přesídlení do Prahy studoval baskytaru u Petra Pavlíka, Richarda Scheuflera či Vladimíra "Gumy" Kulhánka. Působil v jazzových formacích Ad Lib Combo a Juice Big Band, crazy-funkové kapele Mikiho Pupík a v roce 2002 zakládá svoji kapelu Atarés, ve které se dodnes věnuje latino a kubánské hudbě. V současné době vystupuje dále se zpěvačkou Petrou Hapkovou, salsovou skupinou Caribe, mexickou Mariachi Azteca, nebo etno projektem Frida & Co.

 

Marek Umáčený (bicí)  vystudoval Pražskou konzervatoř (obor bicí nastroje) u prof. Miloše Veselého, Stanislava Hojného a Oldřicha Šatavy. Po absolutoriu v roce 1993 střídá různé hudební soubory s různým žánrovým zaměřením. Z konkrétních souborů lze uvést např. jazzrockovou formaci "Vratiprsty", doprovodnou kapelu H. Zagorové, funky, pop a R&B seskupení "Black and white story band", orchestr muzikálu "Jesus Christ Superstar", funky band "Vrtule 1", studiová kapela Jaroslava Uhlíře a další.

Vystoupeni:

Celovečerní produkce vhodná na firemní akce a svatby.

Možnost o doplnění DJ ( i písničky na přání v podání kapelníka Rostislava Máci) mezi jednotlivými vstupy.

Cena dohodou.

 

U2 COVERS:

 novinky facebook G+ Youtube
[CNW:Counter]