home

El Ectro Folk

otevřít otevřít

Informace:

Repertoár skupiny stojí na základech písničkářské tvorby Míry Michálka a Míry Chaloupky. Tradiční zvuk folkové muziky ale odložili stranou a popustili uzdu svým hudebním představám. Do folku propašovali elektronické prvky a tím vznikl „El Ectro Folk“.  Skupinu v současné době tvoří:

Míra Michálek – Zpěvák a kytarista, který je známý hlavně z českého rozhlasového éteru a z televize. Za jeho dlouholetou kariéru jste ho mohli slyšet na radiích Kiss, Hey, Impuls a v posledních letech zejména na radiu Frekvence 1. V současné době se usídlil na sesterské stanici, radiu Bonton, kde působí jako ranní moderátor a hudební dramaturg. Ve své hudební minulosti prošel několika projekty, z nichž ten nejznámější je bezesporu – RAMMSTEIN REVIVAL (R-MC),

Míra Chaloupka – V rukou rozeznívá struny kytary a cella a je aranžérskou hlavou všech písní. Má za sebou účinkování v mezinárodním orchestru Europera, a několika hudebních skupinách z nichž mezi ty nejznámější patří Apocaliptica Revival, Rammstein revival či Zakázané Ovoce.

Zuzka Klainová - Vystudovala Pražskou Mezinárodní Konzervatoř v oborech herectví a muzikál. Zpěvačka s podmanivým hlasem a houslistka kapely, která vystupuje s repertoárem převzatých českých i zahraničních písní také samostatně. Svůj hlas propůjčila též nejedné rozhlasové hře a reklamním spotům.

 

Video:

https://www.youtube.com/watch?v=USt6niVSC0s

 novinky facebook G+ Youtube
[CNW:Counter]
(c) 2009 / www.richart.cz / e-mail: richart@richart.cz / admin / www stránky: www.kali.cz