home

Wild Sticks

otevřít otevřít otevřít otevřít

Wild Sticks je energická bubenická show plná euforie, radosti, štěstí, lásky a překvapení. Skládají se z profesionálních hráčů a studentů konzervatoře.

Originální show, která svým poutavým a netradičním způsobem okoření soukromý či firemní večírek, ples, městskou slavnost, festival a další.

Vystoupení:

Vystoupení je vhodné pro různé akce a to dle požadavků klienta. Čas i styl vystupování dohodou.

Skupina vystupuje také formou samostatného koncertu, kde vám Wild Stricks představí známé i autorské skladby jak v netradičním, tak v originálním pojetí. Na koncertu se můžete těšit například na upravenou skladbu Billie Jean od M. Jacksona či Runaway od Jamiroquai, také ale na originální popelnicovou show, kuchařskou, sudovou a mnohé další!

  

Christmas Tour 2017

Koncertní tour bubenického souboru Wild Sticks a zpěváků – Zuzana Benešová (operní a muzikálová zpěvačka) a Michael Říha a smyčcového uskupení. Koncert rozmanitých bicích nástrojů je kombinován s klasickými nástroji a pěveckým vystoupením. Netradiční nástroje jako je například zvonkohra, vibrafon a marimba jsou představeny posluchačům a doprovázejí koncert.

Můžete se těšit na vánoční písně i tradiční koledy jako je Tichá noc, Jingle Bells, All I Want for Christmas Is You, Hallelujah, So This Is Christmas a další. Uslyšíte také známé písně Michaela Jacksona, Elvise Presleyho a mnoho dalších hitů.

Koncert je vhodný v dopoledních hodinách jako školní představení (výchovný koncert) a v odpolendích či večerních hodinách pro širokou veřejnost do různých sálů, KD, divadel i kostelů. Délka koncertu je cca 90 minut.

  

Videoukázka:

 novinky facebook G+ Youtube
[CNW:Counter]