home

Oceán

otevřít otevřít

Informace:

Kapela Oceán, jejíž frontmanem byl Petr Muk, zažila svůj největší komerční úspěch v 2. polovině 80. a začátkem 90. let. Po tragické smrti Petra Muka v roce 2010 kapela ohlásila návrat. Pozici frontmana přijala zpěvačka Jitka Charvátová (Skyline, Fiction) a comback zpečetilo i úspěšné turné po českých a slovenských klubech. Trvalo to ale dalších pět let, než kapela představila i nový materiál.

V roce 2015 prošel Oceán malou personální změnou a do kapely byl za plnohodnotného člena přijat skladatel Petr Hons, který kdysi fungoval v kapele Shalom. Ve složení Jitka Charvátová, Petr Kučera, Jan Vozáry a Petr Hons bylo natočeno comebackové studiové album VE SMÍRU, které je prvním studiovým počinem kapely po 25 letech. Deska, kterou propagují singly Dante a Bludný Holanďan, vyšla začátkem června u Warner Music a okamžitě se stala nejprodávanějším domácím titulem.

Kapela stihla  album již dvakrát pokřtít, a třetí křest proběhne v Bratislavě 19. srpna.

Na podzim se kapela vydá na nový koncertní programe, ve kterém zazní nejen nové songy, ale osvědčené hity Oceánu (RáchelPrázdná uliceDávná zem, atd...). Velké klubové turné po ČR a SK se díky velkému zájmu fanoušků přehoupne i do příštího roku.

   

Videoklipy: 

Bludný Holanďan https://www.youtube.com/watch?v=N-yIEiWW1KA

Dante https://www.youtube.com/watch?v=bdtzz_sEB38

Létám (Live, Roxy, Praha, 15.6.2016) https://www.youtube.com/watch?v=RJ7F39wwnCE

   

Vystoupení:

v délce cca 60 min

cena dle typu akce

vystoupení je vhodné jako samostatný koncert, na festivaly, městské slavnosti a podobněnovinky facebook G+ Youtube
[CNW:Counter]