home

Věra Martinová

otevřít otevřít otevřít

Informace:

Exkluzivní 3 CD Zlatá kolekce Věry Martinové s názvem JAKO DŘÍV připomíná třicet úspěšných let této zpěvačky na sólové dráze. Jde o první velký výběr největších hitů interpretky z let 1986 - 2016. Toto výjimečné trojalbum představuje všechny hudební proměny Věry Martinové. Dokazuje bohatost hudebních stylů, jimiž prošla nebo se nechala inspirovat. Připomíná řadu excelentních autorů a interpretů, s nimiž Věra Martinová spolupracovala (Michal Tučný, Jaromír Nohavica, Pavel Vrba, Ivan Hlas , Pavlína Jíšová, Ivo Viktorin a řada dalších). Byť je často nazývána „první dámou české country“ či „stálicí domácí populární hudby“, sama se cítí být především muzikantkou tělem a duší, která je otevřena všem hudebním inspiracím a vlivům. A chce své posluchače příjemně překvapovat pěknými písničkami s kvalitními texty. Věra Martinová je výraznou osobností naší hudební scény s nezaměnitelným stylem.
 

Varianty vystoupení:

1. Sólové vystoupení v délce 40 minut na různých společenských akcích
2. Koncert s kapelou v délce 90 minut, ve znamení speciálního 3CD kompletu „Zlatá kolekce - Jako dřív“, které na podzim vyšlo u firmy Supraphon.
3. Vánoční recitál v adventním období - Věra Martinová s kapelou nabídne program složený ze svátečně laděných vánočních písniček z alba „Foukneme do svící“ a současně i ty největší hity právě z nové výjimečné kompilace Zlatá kolekce - Jako dřív.
 
Cena dohodou dle typu akce.
 

Videoukázka:novinky facebook G+ Youtube
[CNW:Counter]