home

O agentuře

Umělecká agentura RichART existuje již od roku 1991. Činnost agentury se za dobu jejího fungování rozrostla na velké množství aktivit, ať už jde o zprostředkování koncertů, zastupování interpretů, pořádání koncertních turné, promoakcí, diskotékových show či akcí zaměřených na dětské publikum. Za sebou máme spoluprodukování alb mnoha interpretů, reklamní kampaně i koncerty, jsme schopni kompletně a podle vašich představ připravit jakoukoliv společenskou nebo firemní akci. Vyplníme i přání na uspořádání ohňostroje, módní přehlídky, barmanské show, pěnové, bublinkové nebo sněhové show, nebo pronájem zábavných atrakcí.
Pokud se budete chtít přenést do minulosti, je tu pro vás bohatá nabídka historických akcí s návratem nejen do středověku. A co víc?
Dokážeme se postarat o kompletní technické, světelné i zvukové zabezpečení všech akcí, které si u nás vyberete, včetně jejich propagace.

Umělecká agentura RichART funguje již od roku 1991:

2016

  • Večírek EDIKT (Midi Band a DJ Roman Anděl)
  • Ples muzea Tábor (Big Papa a DJ Roman Máj)
  • Rybářský ples v Bechyni (Big Papa, ozvučení plesu)
  • Rybářský bál v Dačicích (Covertrio+, ozvučení plesu)
  • Pretty Woman (Jan Čenský, La Gioia, Petr Kolář, Sebastian, Radim Schwab a Tereza Kavecká)
  • Taneční swing párty (Melody Makers Ondřeje Havelky)
  • Taneční zábava v Mladé Vožici (Imodium, K2)
  • Dětský den s Karlem IV. v Karlových Varech (Fešák Píno, Táborští Kupci, Kancioneta, Kejklíř Theimer)
  • Oslava 10 let KnaufInsulation (Čechomor, Brouci Band, Míra Michálek)
  • Pálavský festival dračích lodí (Big Papa, K2, technika)
  • Petr Muk Tribute v Bratislavě (Oceán, P. M. Band)
  • Rodinný festival Kouřimská skála 2016 (Václav Neckář a Bacily, Petr Nagy, Monika Absolonová, Petr Kolář, P. M. Band, Shalom, Oceán, Všichni Svatí, Abba Stars, Maxim Turbulenc, Covertrio+, Štěpán Kojan, Smoketown Fellows, Tomáš Jerry Waschinger, gymnastka Tereza Strejčková, Žáci LŠU Kouřim, Svatoštěpánský sbor)
  • Pivní slavnosti v Jindřichově Hradci (Covertrio+, The Apples, Haffo)
  • Mariánská pouť (Míra Michálek, Mažoretky, Mostečanka, Marcel Zmožek, Martin Hruška, Šárka Marková, Český animační tým, Bohouš Josef, Kliďánko, Michael Foret, Jiří Zonyga)
  • Vinařská stezka (Big Papa, Petr Bende)
  • 120. výročí Agrostroj – Den otevřených dveří (Jakub Smolík, Petr Kolář, zábavné atrakce)
  • 10. Sezimoústecký Retroples (Big Papa, DJ Kosťa, UV show, Elvis Presley – Vladimír Lichnovský, gymnastky)
  • Otevření výrobní haly firmy EPT Connector s. r. o. (Olga Lounová, Wild Sticks, Martin Hruška, Vzdušná akrobacie)
  • Action Bál (Jan Čenský, Big Papa, Pavol Habera trio, Hana Zagorová, Marek Ztracený, Pavel Callta, Helena Zeťová, Voxel, Martin Hrdinka)
  • Megakoncert rádia Čas (Helena Vondráčková, Jakub Smolík)
  • Mikulášská v Želči (dětské sportovní hry a DJ Roman Máj)
  • Pretty Woman (Jan Čenský, Petr Kolář, Helena Zeťová)

2015

  • Koncert pro Nemocnici u Apolináře
  • Slavnosti piva v Táboře (Big Papa, Covertrio +, Toffees)
  • Rybářský ples v Bechyni
  • Petr Muk 50 - Petrovy písně pro Petra aneb vzpomínka na Petra Muka v Lucerna Music bar Praha
  • Ples firmy Schneider Electric v Písku (Michal David, a další)
  • Ples Husitského muzea v Táboře (Big Papa, Bohouš Josef)
  • Koncert Heleny Vondráčkové v Táboře
  • Ples Vršanské Uhelné v Mostě (Monika Absolonová, Dalibor Janda, Helena Vondráčková)
  • Koncert Jakuba Smolíka v Táboře
  • Firemní večírek v Jindřichově Hradci (Karel Gott, Brazilské tanečnice…)
  • Vodnický den v Plané nad Lužnicí (Václav Upír Krejčí)
  • Karlovarský Hudební večer (Václav Neckář, Vašo Patejdl s kapelou)
  • 5. ročník charitativní akce „Kdo má rád“ (Jakub Smolík, 5Angels)
  • Slavnosti Solné zlaté stezky v Prachaticích (YoYo Band, Žlutý Pes, Táborští Kupci)
  • Koncert Heleny Vondráčkové s hostem Davidem Deylem v Třeboni v rámci Historických slavností Jakuba Krčína
  • Letní koncerty na Žižkově náměstí v Táboře (Atarés, Blu Leone, Covertrio, Černý mosty, Electric Lady, Flying Parties, Lola běží, Love Songs Orchestra, Mezcla, Tarapaca Jazz, Trim 4,)
  • Koncert Petra Koláře v Plané nad Lužnicí
  • Rodinný festival Kouřimská skála (Abba Stars, Marcela Březinová, B.Lues, Covertrio+, České Srdce, David Deyl, Petr Kolář, Kouřimský pěvecký sbor, Maxim Turbulenc, Problemz, Jakub Smolík, Gymnastka Strejčková, Helena Vondráčková, Všichni Svatí, Žáci LŠU Kouřim)
  • Náchodské Kuronské slavnosti (Eva Pilarová, Michael Foret s kapelou)
  • Vinařská stezka v Pavlově (Big Papa, Vašo Patejdl)
  • Křest nového alba kapely K2 v Hradci Králové a v Praze ( hosté: Petr Kolář, Pepa Bolan z Mandrage, zakázanÝovoce, Jarda Špulák, Lukáš Chromek, Rony a Adrian Janečkovi)
  • 10 let tour zakázanÝovoce a K2 (10 koncertů k 10.letému výročí existence kapely K2, Tábor, Ostrava, Pardubice, Olomouc, Brno, Znojmo, Havlíčkův Brod, Příbram, Plzeň, Praha)
  • Mikulášské setkání pro firmu Kovosvit
  • Action bál v Karlových Varech (Abba Stars, Big Papa, Lucie Bílá, Petr Čenský, Pavlína Filipovská, Martin Hrdinka, Petra Janů, Kamélie, Peter Nagy, Pavel Roth, Miloš Skalka, Yvetta Simonová, Karel Štědrý, Jaroslav Uhlíř, Víťa Vávra)

Dramaturgie ve Společenském centrum Univerzita Tábor:

  • Rocková noc v SC Univerzita Tábor – Mary Long, Vivat Black Sabbath, The Purple Eve
  • Koncert Štěpána Kojana (Keks) v Táboře
  • Koncert kapely Stray Band
  • Pravidelné setkání Senior klub Tábor
  • Koledy, Chlast a rockenroll aneb předvánoční večírek v Red baru
  • Koncert Lenky Dusilové
  • Vánoce nejen pro sólisty a pařmeny
  • Silvestr s kapelou Big Papa
  • Koncert kapely Blue Effect
  • Koncert kapely Fresh Band + kapela Rathaus
  • Zábavný pořad „Furtluftdurch tour“ Zděnka Izera a host Šárka Vaňková
  • II. Táborský festival zdraví (ve spolupráci s Aroma klubem, Jarky Vomáčkové)
  • Koncert kapely Elisabeth Lohninger
  • Koncert Vladimír Mišík a ETC
  • Koncert Justin Lavash (GB) a David Peltán
  • Blues Night – Bluesberry, Old Culture, Bluespace
  • Koncert Ozzy Osborne Revival
  • Koncert Tarapaca Jazz + The Cupcake Collective
  • Koncert Hop Trop
  • Koncert kapely The Plastic People of The Universe
  • Rocková noc v Univerzitě – dívčí kapela K2 + SEVEN
  • Country noc v Univerzitě – Tomáš Linka a Přímá linka
  • Koncert Voxel, hosté Katka Syrná Turková a David Peltán
  • Koncert Petr Kalandra Memory Band
  • Rocková noc – Mary Long, Vivat Black Sabbath, The Purple Eye
  • Koncert Štěpán Kojan (Keks)
  • Koncert Ivan Hlas Trio

2014

  • Ples Vršanská Uhelná v Mostě (Swing band, Dara Rolins, Maxim Turbulenc, Petr Kolář)
  • Recykle music klub Tábor ( Čechomor)
  • Večírek ČSOB, Pardubice ( K2)
  • Ples města Bílina (Vašo Patejdl )
  • Ples Schneider-electric v Písku (Swing band, Petra Janů, Kosťa, Míra Michálek, Barmanská show, Tanečníci Freedom 4, moderátor Martin Zach)
  • Ples města Most (Monika Absolonová, Jakub Smolík, Abba Stars, Dalibor Janda)
  • Sportovní ples ve Veselí nad Lužnicí (Big Papa)
  • Dětský den s pohádkou v Karlových Varech (Heidi Janků)
  • Firemní akce KF Group ve Frankově Dvoře ( Václav Neckář, Travesti, Vašo Patejdl )
  • Kovák fest v Sezimově Ústí (K2, Míra Michálek)
  • Dětský den v Prostějově (Maxim Turbulenc)
  • Karlovarský hudební večer (Všichni svatí, Čechomor)
  • Pacovský Jatkafest ( Táborští kupci, Jaroslav Uhlíř, Všichni Svatí, Tlustá Berta, Covertrio)
  • Závody dračích lodí, Pavlov (Big Papa, Všichni Svatí)
  • Čechomor Kooperativa tour, Třeboň, areál Pivovaru Bohemia Regent ( Všichni Svatí)
  • Den starosty Prahy 1 (Petr Kolář, Covertrio)
  • Bechyně fest pro děti i dospělé (Loutkové divadlo, El Ectro Folk)
  • Pivní slavnosti Jindřichův Hradec ( Všichni Svatí)
  • Pretty woman 2014, Pecínov ( Covertrio, Petr Kolář)
  • Setkání vozů Lotus, Hotel Dvořák Tábor (Covertrio)
  • Mostečané Mostu ( Bára Basiková, Maxim Turbulenc)
  • Kouřimská skála – festival pro celou rodinu ( Helena Vondráčková, Monika Absolonová, Jakub Smolík s kapelou, Vašek Noid Bárta, Michael Foret, Karya, Abba Stars, Honza Dvořák, P. M. Band, B.lues, Forbidden Fruit, Gapeels, K2, Problemz, Covertrio +, Všichni Svatí, Digeridoo)
  • Čechomor Kooperativa tour Říčany
  • VIII. Sezimoústecký Retroples ( Big Papa, Kosťa, Akrobatický rokenrol, Vašo Patejdl)
  • XIII. sněm komory veterinárních lékařů (Big Papa)
  • Akce pro zaměstnance firmy Kovosvit Mas a.s. Sezimovo Ústí, Mikulášské setkání (Vánoční dílny, mikuláš, andělé, čerti, andělská diskotéka, ohňostroj)
  • Action bál Cheb (Všichni Svatí, Petr Kolář, Big Papa)
  • Action bál Karlovy Vary (Všichni Svatí, Petr Kolář, Big Papa)
  • Maturitní ples Třeboň (Big Papa, Petr Kolář)

2013

  • Společenský ples Praha Žofín (Abba stars, The Robots)
  • Firemní ples Rohde & Schwarz ve Vimperku (Big Papa, Lužničanka, moderátor Mira Michálek, předtančení 6Dance)
  • Ples firmy Kovosvit v Táboře (moderátor Míra Michálek, Big Papa)
  • Ples města Most (Helena Zeťová, Janek Ledecký, Maxim Turbulenc)
  • Firemní ples Schneider Electric v Písku (Top Band, tanec 6DANCE, moderátor Vojtěch Bernatský, DJ Kosťa, Abba Stars, Míra Michálek)
  • Firemní fotbalový turnaj „ 1.letní párty“ v Táboře ( Maxim Turbulenc, balónková show)
  • Mistrovství ČR v atletice Tábor ( Čechomor)
  • Akce pro zaměstnance Model obaly ( klaun a DJ, kejklíř )
  • Den dětí v Milovicích (Heidi Janků)
  • 10. výročí hotelu Frankův Dvůr (Helena Vondráčková, Jakub Smolík, moderátor Pavlásek, trumpetistka, Petr Kolář, Zekon, ohňostroj)
  • Městské slavnosti Doksy (K. E. Gott + Yvette)
  • Kouřimská skála , festival pro celou rodinu ( Všichni Svatí, Covertrio, Helena Vondráčková, Jakub Smolík, Gapeels, Problemz, Radek Bakalář, Petr Bende, Bára Basiková, Petr Kolář, P.M. Band, Didgeridoo, George Bidlo, SDR + Doubek)
  • Firemní akce na parníku Vyšehrad, Praha (tanečníci Afro, Breakdance, Electric boogic a beatbox)
  • Den otevřených dveří Schneider electric (zábavné atrakce: skákací hrad, RC modely, facepainting, lezecká stěna, DJ Míra Michálek, párty stany)
  • Gastro slavnosti Pardubice ( K2)
  • VII. Sezimoústecký retroples ( Big Papa, Petr Kolář, taneční skupina Trn v oku, Kosťa)
  • Akce pro zaměstnance firmy Kovosvit Mas a.s., Sezimovo ústí, Mikulášské setkání (ohňostroj, čert, anděl, mikuláš, DJ a moderátor Richi, dětská diskotéka)
  • Pohádkové vánoce 2013 v Moravském Krumlově ( Maxim Turbulenc, David Deyl)
  • Action bál 2013, Karlovy Vary ( Jakub Smolík, Karel Gott, Big Papa, Iveta Bartošová)
  • Vánoční charita pro děti s Domem barev v Milénium Tábor (Maxim Turbulenc)

2012

  • Ples lékařské komory Sezimovo Ústí (Big Papa)
  • Slavnosti piva Tábor (Covertrio, Kosťa, Lužničanka, The Apples, Harmonikářka, Big Papa, Toffees, Jižani, Vláďa Slezák - moderátor rádia Blaník)
  • Firemní akce Kf Group, Jindřichův Hradec ( Covertrio, Děti ráje, Travesti, kouzelník Richard Nedvěd, cimbálová muzika Morava)
  • Ples pro veřejnost Soběslav ( Big Papa, Marian Vojtko, taneční skupina Atak)
  • Reprezentační ples v Mostě (Maxim Turbulenc, Ilona Csáková)
  • Ples Harley-Davidson, Ostrava (Jakub Smolík, K2)
  • Zelenečské čáry (K2, Big Papa, Ivan Hlas TRIO)
  • Firemní akce Bosch ve středověkém duchu, Tábor (žonglér Pupa, fakýři, chůdaři )
  • Špalíček fest Cheb (Maxim turbulenc, Fešák Píno, kouzelník Martin Hruška)
  • Dětský den Křížanov (Michal Nesvadba, kejklíř Pupa, chůdař Theimer, Heidi Janků)
  • Firemní akce pojišťovny Slávia , Sázava (Rangers, Štreka)
  • Summerfest Jezvé u České Lípy (Brouci band, Roxette revival)
  • Dračí lodě Mušovské jezero (K2, Big Papa)
  • Kouřimská skála – letní festival pro celou rodinu
  • (Martin Hruška kouzelník, Aleš Doležálek digeridoo, Maxim Turbulenc, Hudební vzpomínka na Petra Muka - P. M. band + Honza Dvořák, Bohouš Josef, Petr Kučera, Petr Kolář, David Koller, Peter Nagy, Jakub Smolík, Covertrio, B.lues, Jerusalem Problemz)
  • Pivní slavnosti Jindřichův Hradec (David Koller, Ivan Hlas Trio, České Srdce)
  • Firemní akce Sanofi-Zentiva, Špindlerův Mlýn (K2)
  • Dračí lodě Praha (K2)
  • Městské slavnosti Hradec Králové (Jakub Smolík, K2)
  • Račický kanál,závody Dračích lodí (Big Papa, K2)
  • Křest K2 (Škwor, Mother´s Angels, Petr Janda, moderátor Standa Rubáš (rádio Beat))
  • Sezioústecký Retroples (Big Papa, Kosťa, D-acess, kouzelník Radek Bakalář)
  • Firemní večírek Zaječí, Břeclav (Pomáda, Retrolive, Barmanská show, DJ R. Pastorek, ohňostroj)
  • Ples Action Karlovy Vary (Big Papa, Helena Vondráčková, Vladimír Mišík a ČDG, Janek Ledecký + trio)

2011

  • Slavnosti piva Tábor Palcát (Matyáš band, Ilona Csáková, Maxim Turbulenc, Big Papa, Streedband,…)
  • 20. výročí firmy Bonas (Richard Nedvěd, The Apples, Cimbálovka Morava, moderátoři: Petr Čipera a Martin Pošta)
  • Firemní akce Pampus – Automotive (kouzelník Martin Hruška, Big Papa, Kosťa, …)
  • Rock for Karlovy Vary (Die Happy, Fešák Píno)
  • Dětský den pro MŠ a ZŠ – přírodní areál Křížanov (Majda, Inka Rybářová, Maxim Turbulenc)
  • Radio Blaník – JZD Hoštice u Volyně (harmonikářka Piňakoláda, Jakub Smolík)
  • Radimovický pouťový korblík (Big Papa, Kosťa)
  • Firemní akce Těrlicko-Havířov (Abba, Boney M Párty Group)
  • 1. městské pivní slavnosti Žerák (Jakub Smolík, harmonikářka Piňakoláda)
  • Radio Blaník, Vodochody (Jakub Smolík, Maxim Turbulenc)
  • Firemní akce Agro CS (Hamleti, kouzelník Richard Nedvěd, DJ Míra Michálek + karaoke)
  • Firemní akce Envi-Pur s. r. o. (Davide Mattioli)
  • V. Sezimoústecký ples (20. let agentury) – Big Papa, K2, Kosťa, Tanečnice D-Acess…)

2010

  • Pivní slavnosti hotel Palcát, Tábor
  • Ples severočeských patriotů, Ústí nad Labem (Leona Machálková, Verona, Petr Muk, Petr Kolář, Stanislav Hložek, Petr Kotvald)
  • Otevření obchodního centra Slunce, Tábor
  • 135. výročí hasičského sboru, Kouřim
  • Den s městskou policií, Praha Žluté Lázně (Maxim Turbulenc a K2)
  • Narozeniny hotelu Frankův Dvůr, Jindřichův Hradec (silák Golem, Martin Chodúrr, Keks, Maxim Turbulenc, Michal David)
  • Hybernia TV Nova, Koncert pro seniory (Ilona Csáková, Yvonne Přenosilová, Milan Drobný)
  • Mostečané Mostu (Roman Vojtek, Bára Basiková)
  • IV. Sezimoústecký ples, hotel MAS, Sezimovo Ústí (Big Papa, Hadí žena, Kosťa)
  • Megakoncert pro všechny bezva lidi, Zlín (Jakub Smolík, MAXIM TURBULENC)
  • Megakoncert Ostrava (MAXIM TURBULENC, Ilona Csáková, Jakub Smolík)

2009

  • Vítáme nový rok 2009 – česká republika porpvé předsedá EU aneb Novoroční odpoledne pro rodiny s dětmi
  • Slavnosti piva v Táboře – kulturní část (Swing band, J. Smolík, The Apples, K2, Big Papa..

2008

  • II. Sezimoústecký retro ples
  • společ. večírek kuchyňského studia Natuzzi pasáž u Nováků, V Jámě, Praha
  • firemní akce pro hotel Frankův Dvůr Jindřichův Hradec (Argema, Petr Kolář, Jiří Zonyga, Petr Martinák)
  • DEN DĚTÍ V ČESKÝCH BUDĚJOVICÍCH S FIRMOU GAMEX: účinkující:Maxim Turbulenc, Yvetta Blanarovičová, kouzelník Martin Hruška
  • vánoční večírek firmy Gamex, Metropol České Budějovice

2007

  • maturitní plesy v Táboře - klubové turné skupiny Another Way Fragile tour 2007 (20 koncertů)
  • klubové turné skupiny Another Way Fragile tour 2007 (20 koncertů
  • Turné Petra Muka Best of Tour 2007
  • Retro ples Sezimovo Ústí 17.11.2007

2006

  • akce na táborském náměstí: Čarodějnická noc, Tichomořská noc, Karibská noc, Květinová noc
  • historické akce na táborském náměstí „Střípky zrcadla času“
  • spolupráce na představení nového vozu Porsche
  • křest CD Petra Muka na Slovensku
  • křest CD Maxim Turbulenc v Praze
  • křest CD Gapeels v Praze
  • maturitní plesy v Táboře
  • ples firmy Agrowald Český Krumlov
  • Globus České Budějovice – oslavy 10. výročí existence na českém trhu
  • HARIBO MAXIM TURBULENC TOUR
  • oslava 15let existence agentury - v TÁboŘe na náměstí 1.9.2006 „Richart Vás baví„ (Haribo Maxim turbulenc tour 2006)

2005

  • firemní a promo akce na výletních a restauračních lodích v Praze
  • otevření hotelu Modrá Růže Praha
  • akce na táborském náměstí: Jack Daniels Rock & Blues Night, Keltská noc,Karibská noc,
  • Květinová noc, Bigbeatová noc
  • koncert Čechomor, táborské divadlo
  • Silvestr v restauraci u Zlatého Lva

2004 – 2005

  • Petr Muk, L´Amour Tour

2004

  • Maxim Turbulenc - 10. výročí, Lucerna, velký sál

2003

  • Petr Muk, Dotyky Snu Tour
  • akce firmy CCB Leasing, hotel Ambassador

2001

  • Petr Muk, Jizvy Lásky Tour
  • Bravo dance tour 2001 hosté: Holki, Maxim Turbulenc,Koule, Ha Ha, Lunetic, A-Tak, Kristýna, Zoombie, Rapmasters, Hyperkraft, Leoš Mareš

1996

  • D.D.T. – Disco duní Táborem s hlavním hostem Boney M, hotel Palcát
  • HIS Bravo super show, T-mobile aréna, hosté: Těžkej Pokondr, Patrick, Ha Ha, Zip Zap, 4You, Kristýna, Satelit Kanibal, Kaamo, Maxim Turbulenc, Petr Muk, Damiens, Hyperkraft, Chaos, Zoombie, A-Tak, Holki, Lunetic, Passion Fruit
  • Lunetic tour

1993

  • akce na Křižíkově fontáně
  • turné Báry Basikové

1992

  • turné skupiny Shalom

1991

  • turné skupiny OCEÁN
novinky facebook G+ Youtube